MENU
klinika
'Zhgënjen' Barbie!

Golden Globes 2024: lista e plotë e fituesve

“Xhelozi dhe intriga”

Kush janë shenjat më pafat të janarit

Periudha pas pushimeve dimërore është shpesh mjaft e vështirë. Ne duhet t’i rikthehemi rutinës dhe...

Sulmoi vajzat e “Instagram”-it

Kush ishin personazhet që iu kundërvunë Dojna Memës!

Një përplasje e re virtuale ka nisur ditët e fundit, ku në qendër kanë pasur...

Çfarë ndodhi mes çiftit?

Dafina Zeqiri i jep fund lidhjes me biznesmenin milioner?

Dafina Zeqiri ka pasur një vit të mbushur me suksese, si në jetën private, ashtu...

Moderatorja zbulon planin për vitin 2024

Arbana Osmani dhe Alketa Vejsiu do drejtojnë një emision së bashku?

Moderatorja Alketa Vejsiu është shumë active në rrjetet sociale, ku ndanë me fasnat momente nga...

Xhelozi dhe konflikte

Krizë në çift? Megi Pojani kalon festat pa futbollistin!

Lidhja e Megi Pojanit dhe Endri Çekiçit është në qendër të vëmendjes prej më shumë...

Pasojat afatgjata të pandemisë

Në zyrë apo në distancë, si duan të punojnë shqiptarët

Shqipëria përjetoi një rritje të dukshme të punës në distancë gjatë pandemisë së COVID-19 dhe...

Frymëzohuni!

8 modelet e flokëve që do të dominojnë 2024-ën

2024 vjen me trende të reja, sidomos për flokët! Këto janë 8 modelet që këtë...

Konfliktet mes tyre

Si erdhi fundi i martesës së Princ Lekës me Elia Zaharian

Ndarja e Princ Lekës dhe Elia Zaharias ka qenë padyshim kryefjala e shtypit rozë në...

Punonte në kompaninë e saj

Zajmina Vasjari reagon për Bedrie Lokën: U përpoqa ta zbardhja historinë

41-vjeçarja, Bedrie Loka, nënë e katër fëmijëve, pas bullizimit në platformën “Tik-Tok” dhe dhunës nga bashkëshorti,...

Jep një këshillë të vlefshme për të gjithë prindërit

Pse nuk i ekspozon fëmijët? Emina Cunmulaj zbulon arsyet e forta

Emina Çunmulaj është një personazh mjaft aktiv në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit e...

Kërkon bashkëpunim

Rita Ora gati të lërë pas të kaluarën e hidhur me Dua Lipë

Rita Ora është gati të lërë pas të kaluarën famëkeqe me këngëtaren tjetër shqiptare Dua...