MENU
klinika

Pas 8 vitesh

Adrian Gaxha dhe Fatma Methasani rikthehen bashkë?

23.05.2024 - 12:12

Nëse nuk e mbani mend, këngëtari i njohur Adrian Gaxha dhe Fatma Methasani u përfolën për një lidhje mes tyre. Ka qenë viti 2016-të kur në media nisi të qarkullonte një video, ku Fatma dhe Adriani shfaqeshin të përqafuar me njëri-tjetrin rrugëve të Tiranës. Mirëpo në atë kohë, dyshja hodhi poshtë të gjitha aludimet, duke treguar se mes tyre ekziston thjesht një miqësi.


Mesa duket pas 8 vitesh, dyshja përflitet se është ribashkuar.

“Prive” bën të ditur se ata janë parë shumë të afërt në një nga hotelet e Shkupit. Mesa duket, Adriani dhe Fatma e kanë gjetur gjuhën e përbashkët edhe në rrjetet sociale, ku kanë nisur të ndjekin njëri-tjetrin.

Se çfarë po ndodh mes tyre, na mbetet të presim për të zbuluar detaje të reja…

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Ja ç’po ndodh tani me moderatoren

Fatma Methasani braktis përfundimisht…

Vëmendjen e merr ish-partneri i saj Alfio Rrotani

Fatma Methasani feston ditëlindjen si ‘single’