MENU
klinika

Ilnisa: Kisha disa pikëpyetje

Si e priti familja romancën e saj me Meritonin?

21.05.2024 - 13:05

Në mëngjesin e kësaj të marte, ish-banorja e “BBV3” , Ilnisa Agolli, zhvilloi një intervistë për Wake Up, teksa ka folur për ndjenjën e dashurisë për Meriton Mjekiqin.

“Nuk do të lëshohesha kurrë në krahët e dikujt nëse do ta analizoja thellë. Ti nuk mendon për të tjerët, nuk mendon se çfarë do të thonë të tjerët. Edhe kur ndodhi nuk e mendova. Aty fshihet çdo gjë, ti nuk mendon më për të tjerët”.

Ish-banorja e “Big Brother VIP3” tregoi gjithashtu edhe se si e ka pritur familja e saj romancën me moderatorin, me të cilin u lidh brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

“Familja ime e përqafon shumë këtë raport dhe e shohin shumë të përgjegjshëm, siç dhe ai është. Jam shumë e lumtur. Kisha disa pikëpyetje për familjen, por tani…”, tha gazetarja.

Megjithatë ajo shtoi se ka një raport shumë të mirë dhe me familjarët e Meritonit.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“Shyqyr që nuk e kishe biletën e kthimit”

Opinionisti i “BBVIP” debaton keq me Albin Nakon!