MENU
klinika
Çifti më i ri i showbizit shqiptar

Elhaida Dani konfirmon romancën me balerinin!

Periudha më e bukur e vitit!

5 ide për takime romantike në magjinë e festave

Magjia e festave mund të sjellë kohë më të mira, njerëz më të mirë në...

Perfekte për festat...

Këto 9 destinacione ofrojnë diell dimëror për rreth 100 € nata

Kriza e kostos së jetesës ka bërë që shumë të shtrëngojmë rripat dhe të rishqyrtojnë...

Pas romancës shumëvjeçare me Semin

Bojken Lako prezanton të dashurën e re

Kantautori Bojken Lako e ka pranuar tashmë publikisht lidhjen e tij të re të dashurisë....

Ngrohtë dhe 'trendy'

Pesë aksesorët thelbësorë gjatë sezonit të dimrit!

Dimër? I ftohtë, i errët, i shtrenjtë! Sigurisht, ka raste festive për të marrë pjesë,...

VIDEO

Megi nuk do e harrojë kurrë “Dancing With The Stars”

“Dancing With the Stars” ka marrë një vëmendje të jashtëzakoshme së fundmi. Një ndër konkurrentet...

"Version i shëmtuar, s’keni marrë as leje"

Elsa Lila dhe Capital T revoltojnë kompozitorin e “Pyes Lotin”

Në mbrëmjen e tretë të “Festivalit të Këngës”, artistët pjesëmarrës kënduan në duete me artistë...

Pas shuplakës famëkeqe të “Oscars”

Si po e pret publiku filmin më të ri nga Will Smith?

Will Smith ka marrë një vëmendje të madhe që pas shuplakës që i dha Chris...

Çfarë deklaroi pas fitores?

Elsa Lila, fituese e Festivalit të 61 të Këngës

Elsa Lila, këngëtarja e njohur shqiptare triumfoi mbrëmjen e djeshme, duke u shpallur fituesja e...

"Gënjeshtar, boll më postove"

Dafina Zeqiri shpërthen ndaj make up artistit të VIP-ave

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka shpërthyer në rrjetet sociale kundër make-up artistit Arbër Bytyqi. Ajo ka...

Jeni kurioz?

Kush do të ulet në poltronët e opinionistëve të “BBV”?

Përpos konkurrentëve, një faktor kyç në reality-show-n “Big Brother Vip 2” janë edhe opinionistët. Vetëm...

Eno Popi sqaron gjithçka

Çfarë ndodhi në debatin mes Valbonës dhe Borës?

Bashkëprezantuesi i Bora Zemanit në “Dancing Ëith the Stars”, Eno Popi, ka sqaruar së fundmi...