MENU
klinika
""Ndoshta ia shkaktova unë për shkak se…""

Devis Xherahu bën rrëfimin prekës për humbjen e të atit

Flet nëna e balerinit pas gjestit të të birit!

Elhaida Dani nuk u pranua nga familja e Ledian Agalliajt?

Një gjest i Ledian Agalliajt në skenën e DWTS ndaj nënës së tij u nënkuptua...

Keni nevojë për sugjerime?

Ja 20 filmat që duhet t’i shihni patjetër në 2023-shin

Netët e dimrit kalohen shumë më mirë në shtëpi, duke pirë një filxhan çaj apo...

Pas abortit

Këngëtarja e njohur Jessie J së shpejti nënë për herë të parë!

Këngëtarja e njohur Jessie J ka zbuluar se është shtatzënë, 13 muaj pasi pësoi një...

E zbulon Netflix

Çfarë do të ndodhë me sezonin e dytë të “Wednesday”?

‘Wednesday’ ishte padyshim një nga fenomenet e 2022-it edhe pse u publikua në Netflix në...

Shtëpia e rreth 336,200 njerëzve

Në qytetin më të ftohtë në botë!

Në një letër që eksploruesi i Antarktidës Ernest Shackleton i shkroi shoqes së tij Kitty...

Pas "Dancing With The Stars"

Megi Pojani zëvendëson Dojna Memën, i besohet “Fan Club”

“Big Brother VIP Fan Club” do të nisë këtë javë, këtë herë jo me moderatore...

Prej ditësh drejt vendeve të shenjta

Mozzik “surprizon” Loredanën dhe Hanën nga Meka

Mozzik së fundmi ka ‘surprizuar’ ish-partneren e tij Loredanën dhe vajzën e tyre të vogël,...

“Tmerr, femra të zhveshura me tendencën e Kabaretit"

Hervin Çuli shpërthen ndaj “Big Brother”: Injoranca dhe rrugaçëria, ulur këmbëkryq

Regjisori Hervin Çuli ka reaguar sërish ndaj emisionit “Big Brodher VIP Albania”. Reagimi i tij...

Debatet mes aktorëve

Olta ofendohet nga Genti: Do marr valixhet do largohem!

Debati mes Olta Gixharit dhe Gent Hazizit është rindezur sërish ditën e sotme në shtëpinë...

"Familja mbretërore e ka cilësuar si tradhtar"

The Mirror: Harry nuk do falet kurrë për ato që ka publikuar

Princi Harry “nuk do të falet kurrë” për zbulimin e detajeve të bisedave private me...

Jo vetëm Alpet edhe çokollatat...

5 fakte që i bëjnë zviceranët kaq të veçantë

Nuk janë të veçantë vetëm për alpet, djathin apo ajrin e freskët. Janë edhe 5...