MENU
klinika
"Nuk kanë qenë të fejuar"

Familjarët e Endrikut përgënjeshtrojnë Sarën

Disa nga sugjerimet më të mira të buzëkuqit të kuq

Si ta kombinoni buzëkuqin me veshjen tuaj?

Sipas rrotës së ngjyrave, ngjyrat që kundërshtojnë të kuqen janë më të përshtatshmet. Për shembull,...

Mohoi origjinën

Ardian Bujupi reagon pas ‘rrëmujës’ në rrjet

Ju treguam sot një video që bëhet fjalë për këngëtarin Ardian Bujupi, i cili ishte...

Gjithçka duhet të dini rreth filmit

“Moana 2” rikthehet në 2024

Moana po kthehet për një film të dytë, dhe ne nuk mund të ishim më...

"Pse tregove se kemi qenë bashkë?"

Sara Gjoredeni bisedon me ish-in e saj: E dija që do futeshe në BBV

Endriku dhe Sara kanë pasur një bisedë së bashku ku kanë folur për mënyrën se...

Hapja e ‘Lojërave Mesdhetare 2030’

Dua dhe Rita do të ndajnë të njëjtën skenë

Ceremonia hapëse e ‘Lojërave Mesdhetare 2030’ do të jetë shumë herë më spektakolare sesa ju...

Moderatorja i thotë “Po” propozimit për martesë

Cindy Marina dhe djali i Jozefina Topallit drejt altarit

Cindy Marina dhe Genar Topalli do të shkojnë drejt altarit. Djali i Jozefina Topallit iu...

Ja çfarë thonë burimet nga pallati!

Pse e mbajti të fshehtë operacionin Kate Middleton?

Praktikat që ndjek Buckingham Palace për lajmet që duhet të shpërndajë për çdonjërin pjesëtar të...

Ja për cilat bëhet fjalë!

Shenjat e horoskopit që preferojnë dasma tradicionale

Ata as nuk duan të dëgjojnë për një marrëveshje bashkëjetese apo martesë në Bashki. Ata...

Ja si duket moderatorja!

Bora Zemani bën ndryshimin drastik në pamje

Moderatorja Bora Zemani iu ka bashkuar trendit më të ri të ngjyrës vishnje. Ditën e...

“Fitoren e kam merituar vetëm unë”

Shqipe Hysenaj flet pas daljes nga “BBVK”: Kam qenë më e mira…

Ish-finalistja e “Big Brother VIP Kosova”, Shqipe Hysenaj së fundmi ka qenë e ftuar në...

Jo vetëm në Prishtinë por dhe Tiranë

‘Sunny Hill’ rikthehet këtë verë!

“Sunny Hill” duket se është gati të rikthehet këtë verë, për edicionin e tij të...