MENU
klinika
Ja çfarë u formua në qiell!

Shpërthen vullkani Etna në Sicili, por…

Normalitet të ri që nuk ka prekje

Një e ardhme pa shtrëngime duarsh?

Ndërsa disa shtete në SHBA po fillojnë të lehtësojnë masat e bllokimit, e ardhmja e...

Martohet aktorja e njohur turke

Dasma e pazakontë në kohë koronavirusi

Në këtë kohë kur njerëzimi po ‘lufton’ me pandeminë globale Covid-19, dikush ka vendosur që...

Nga Rudina Dembacaj te Armina Mevlani

“Njerkat” e showbizz-it shqiptar

Marrëdhënie të shkëlqyera apo të ngrira me fëmijët e partnerëve të tyre – Personat e...

Live nga oborri i shtëpisë së tij

Mbrëmje me Alban Skënderajn

Për të na i lehtësuar paksa ditët në izolim, këngëtari Alban Skënderaj ka sonte një...

Covid-19 i merr jetën

Vdes iluzionisti me famë botërore

Iluzionisti me famë botërore, Roy Horn, është ndarë nga jeta në moshën 75-vjeçare. Sipas zëdhënësit...

Një koncert nga shtëpia

Ylli Limani do të performojë sonte për publikun shqiptar

Jo vetëm Alban Skënderaj me recitalin në oborr, por edhe këngëtari Ylli Limani e ka...

"Festivali i Filmit të Maceve në karantinë"

“Macet”, fushatë online për të ndihmuar kinematë

Ju dhe macja juaj mund të ndihmoni të shpëtoni kinematë! “Festivali i Filmit të Maceve...

Zbulohet gjinia e bebit

‘Ezel’ së shpejti baba për herë të parë

Aktori i njohur turk, Kenan Imirzalioglu ose i njohur ndryshe si ‘Ezel’ pritet të bëhet...

Pandemia globale!

A do t’i shtrëngojmë sërish duart?

Në të gjithë botën, njerëzit po stërmundohen të hedhin pas krahëve mijëra vite bashkëjetesë bio-sociale...

“Party Covid-19”

Ideja që po alarmon autoritetet në SHBA

Ka nga ata që shkojnë në festa për t’u argëtuare për t’u ndjerë mirë, por...

Të ardhurat do të shkojnë për...

Publikohet bashkëpunimi i parë i Justin Bieber dhe Ariana Grande

Prej disa javësh, Justin Bieber dhe Ariana Grande kishin njoftuar bashkëpunimin e tyre të parë!...