MENU
klinika
“Pse paragjykoni pa pasur lidhje..."

U tha se ishte e vjedhur, reagon Capital T për këngën “Akull”

“Jam e shkatërruar"

Dua Lipa me zemër të thyer lutet për shqiptarët

“E shkatërruar nga lajmet e këqija. Zemra dhe lutjet e mia janë me shqiptarët. I...

“Dhimbja na bën të ndjehemi njësoj”

Tërmeti/ Alketa Vejsiu e tronditur, bën thirrje për reflektim

Tërmeti i fuqishëm i ditës së sotme ka bërë që shumë njerëz të reflektojnë dhe...

E ironizon keq...

Lëndë narkotike në emision, Roza ka një mesazh për analistin

Disa muaj më parë, u komentua shumë në media sherri mes Roza Latit dhe analistit...

“Gjithmonë në memorien time!”

Bleona Qereti tregon kujtimin më të veçantë kur ishte 14-vjeç

Bleona Qereti është kthyer pas në kohë dhe ka kujtuar datën 25 nëntor 1994 kur...

“Situata është urgjente, s’ka kohë për të humbur”

Mjekët japin alarmin: Julian Assange mund të vdesë në burg

Themeluesi i “WikiLeaks”, Julian Assange, është aq i sëmurë, sa mund të ndërrojë jetë në...

'Akull' tashmë e bllokuar dhe në Youtube

Me mijëra klikime për pak ditë, kënga e Capital T është e vjedhur

Pak ditë më parë Capital T hodhi në treg këngën me titull “Akull”. Ajo u...

“Kemi nevojë për njëri-tjetrin”

Mozzik bën gjestin emocionues në ndihmë të familjeve në nevojë

Reperi më i njohur e i komentuar i momentit, Mozzik, na ka prekur të gjithëve...

“Më kërcënonte me mesazhe të pështira”

Rudina Xhunga rrëfen si u përndoq nga një mashkull

Ditën e sotme, me rastin e “Ditës Ndërkombëtare të Dhunës Ndaj Grave”, gazetarja Rudina Xhunga...

Në moshën 28-vjeçare

6 muaj pasi tentoi vetëvrasjen, gjendet e vdekur këngëtarja

Aktorja dhe këngëtarja koreane, Goo Hara, është gjendur e vdekur në shtëpinë e saj në...

Vendimi i çiftit

Bashkë kudo! Ja ç’plane kanë Shawn dhe Camila për fundvit

Shawn Mendes dhe Camila Cabello janë një nga çiftet më të komentuar të këtij viti....

Dikur vetë përfaqësuese e Shqipërisë

Për Juliana Pashën kjo është kënga më e mirë në Eurovision

Pasditen e sotme këngëtarja e njohur Juliana Pasha ishte e ftuar në emisionin “E Diell”....