MENU
klinika
Të gjithë sytë nga Mbretëresha!

Princi Charles infektohet me Koronavirus

Sot do të duhet ta falënderojmë!

Kush është gruaja që shpiku dezinfektantin?

Dizinfektanti i duarve është një e mirë e domosdoshme këto kohë që koronavirusi është mes...

Tani, njëri prej tyre i infektuar

Injoruan këshillat dhe organizuan festë duke sfiduar Koronavirusin

Disa njerëz mbajtën një parti koronavirusi, duke injoruar këshillat në distancë shoqërore. Tani njëri prej...

"Unë dhe babai më Covid-19"

“Shpëtimtarja e planetit” në karantinë prej dy javësh

Greta Thunberg mund të jetë infektuar nga koronavirusi dhe u dërgon një mesazh të rinjve...

Nga David Beckham tek Ashley Graham

#Istayhomefor, apeli i vipave për të qëndruar në shtëpi

Situata e rëndë nga koronavirusi ka mbyllur pjesën më të madhe të njerëzve në shtëpi...

Gabimet ndonjëherë janë të kushtueshme

Vraponte e lumtur pa e ditur se ishte futur në … SHBA

Kalimi i kufijve të SHBA kërkon vëmendje, dhe bërja e gabimeve të caktuara, edhe nëse...

Gjesti rrëqethës

Prifti italian humb jetën pasi dhuron respiratorin e tij

Një prift italian ka humbur jetën në moshën 72-vjeçare, pasi ishte prekur nga COVID-19. Bashkëpunëtorët...

Titulli i këngës së re i thotë të gjitha

Loredana dhe Zuna janë bashkë!

Loredana dhe Zuna janë dyshja më e komentuar e momentit. Ndonëse ata e kanë mohuar...

"Jam pozitiv, por jam mirë"

Edhe Placido Domingo me Covid-19

‘E ndjej si një detyrë morale t’ju njoftoj që kam rezultuar pozitiv me koronavirusin. Lajmin...

Personeli e përcjell me duartrokitje

Koronavirus, familja e fundit lë Disney World-in e braktisur

‘Unë dhe familja ime kishim programuar një udhëtim në Disney World. Sapo arritëm na thanë...

81-vjeçari i izoluar në ishull

“Unë jetoj në vendin më të sigurt në botë nga koronavirusi!”

Për më shumë se 30 vjet, Mauro Morandi, është banori i vetëm i një ishulli...