MENU
klinika
Lista e të famshmve që kontribuan

Njëri hoqi këpucët e veta, tjetri dhuroi 100 mijë euro për tërmetin

“Në heshtje jemi munduar të ndihmojmë”

Miriam Cani flet për herë të parë pas tërmetit

Ashtu si qindra artistë të tjerë, edhe këngëtarët Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë dhënë...

I bashkohet misionit të madh

Flor Mumajesi edhe këtë vit në “Kënga Magjike”

Pak ditë më parë, u bë e ditur se të ardhurat nga biletat e shitura...

Solidarizohet me situatën e vështirë

Tërmeti tragjik/ Ermal Meta jep kontributin e tij në një familje

Të shumtë kanë qenë personazhet e njohur të ekranit, që janë solidarizuar me situatën e...

Çfarë u premtoi të prekurve?

Bebe në Bubq: Në vena më rrjedh gjak shqiptari

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha ditën e djeshme njoftoi se u nis drejt Shqipërisë....

‘Ndihmat i dorëzoj tek njerëzit në nevojë’

Tërmeti/ Stresi në terren për të ndihmuar banorët

Një tjetër personazh publik që është prekur thellësisht nga kjo tragjedi ka qenë edhe këngëtari Arkimed...

Nis rindërtimi i banesës së familjes Sala

Nuk mund të mos reagonte, Rita Ora mban fjalën e dhënë

Gjashtë pjesëtarët e familjes Sala jetojnë në fshatin Pinar të Tiranës, ku banesa e tyre...

Foto/ “Ushqim dhe zemër të ngrohtë”

Renato Mekolli gatuan për të prekurit nga tërmeti

Një ditë më parë, shefi i njohur i kuzhinës Renato Mekolli njoftoi se emisioni i...

“Kemi në dorë vetëm dashurinë..."

Tragjedia e tërmeti/Ardit Gjebrea përlotet live në emision

Ardit Gjebrea e ka nisur sot emisionin “E Diela Shqiptare” me një mesazh kurajues në...

Thuajse ishin harruar...

Rikthehet pas 10 vitesh grupi më i famshëm i muzikës

Ato performuan së bashku për herë të parë pas 10 vjetësh në finalen e famshme...

Asnjë postim lidhur me tragjedinë

“U zhduk” nga rrjetet sociale pas tërmetit, Armina tregon arsyen

Armina Mevlani ka qenë një ndër të paktët personazhe publike që nuk ka bërë asnjë...

Zbulojini

S’dini si ta kaloni të dielën? Ja disa ide

E diela gjithmonë duket “e frikshme”, duke qenë se është dita para të hënës dhe...