MENU
klinika
“Po më shkatërron”

Vërtet e tmerrshme/ Rita Ora flet hapur për sëmundjen e saj

Video

Vera Grabocka siç nuk e keni parë kurrë, me Timo Fllokon…

Regjisorja Vera Grabocka duket se vijon jetën e saj normalisht, ndonëse kohët e fundit është...

Nga miss në deputete...

E dashura e diktatorit që u bë pjesë e parlamentit

Maria Vasileviç është vetëm 22 vjeçe, e lidhur me udhëheqësin 65-vjeçar të vendit, dhe tashmë...

Tashmë është zyrtare, ja arsyeja

Engjëjt e Victoria’s Secret nuk do t’i shohim më!

Sfilata e shumëpritur e fundvitit, ajo e engjëjve të Victoria’s Secret është anuluar zyrtarisht këtë...

Arsyeja do t’ju befasojë

Në këtë shtet është ndaluar aksesi i internetit

Në Iran ka hyrë në ditën e pestë të saj një vendim për ndërprerje të...

Billi Elish këngëtarja më e nominuar

Del lista e plotë e nominimeve për ‘Grammy 2019’

Faqja zyrtare e Grammy Awards ka publikuar listën e plotë të nominimeve, ku kryeson këngëtarja Billie Eilish....

Foto/ 'Aleksi çun..."

Rudina Dembacaj poston foto me ish-burrin dhe e “nxjerr në shitje”

Në media, prej shumë kohësh qarkulloi lajmi se Rudina Dembacaj është ndarë nga bashkëshorti i...

‘Nuk paguaj dot as dritat’

Rrëfehet me sinqeritet këngëtari shqiptar i hiteve shumë të njohura

Këtë të mërkurë një ndër të ftuarit në emisonin ‘Soiree’ me Jonida Shehun ishte këngëtari...

I thoni dimrit "mirë se vjen"

6 modelet e palltove më në modë sipas fashionistave shqiptare

Ditët e ftohta me temperaturat e ulëta janë këtu, dhe nëse ende nuk e keni...

Gati të bëjë namin!

Rina rikthehet sërish në Instagram por kësaj here ndryshe…

Pas më shumë se një muaj larg rrjeteve sociale, Rina Balaj rikthehet në Instagram me...

“Nuk isha aty kur thirri ‘o babi’...."

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj shfaqin imazhin e plotë të Ajkës

Aktori i humorit Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj, u bënë prindër për herë të...

"Nëna në ëndërr pret nuse dhe përgatit dasmë…"

Babai i Ergi Dinit rrëqeth me poezinë kushtuar djalit

Tre vite më parë një aksident tragjik me motor i mori jetën Ergi Dinit. Humbja...