MENU
klinika
U sulmua nga Qeveria izraelite

Gigi Hadid reagon sërish për vendin e saj

Feston sot ditëlindjen

Rita Ora shkon në Kosovë me Taika Waititi-n

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora feston sot ditëlindjen. Ajo mbush 33 vjeç. Në...

Çfarë ndodhi?

Publiku ‘mbron’ balerinën, Olta Gixhari shpërthen ndaj tyre

Performanca e Eni Shehut dhe partneres së tij në kërcim Odeta mbrëmjen e djeshme nuk...

“Në vendin tonë shumica e fëmijëve lindin për interes”

Eliona Pitarka shpërthen ndaj Zhaklin Lekatarit: E neveritshme…

Aktorja e njohur Eliona Pitarka ka reaguar së fundmi rreth deklaratës së ish-opinionistes së “BBV”,...

"Bab, direkt më mori malli!"

Ndarja nga jeta e Zef Dedës, Juli publikon foton me të atin

Julian Deda, pas humbjes së babait të tij, figurës së mirënjohur të humorit shqiptar Zef...

“... e marr gjithmonë me vete”

Taulant Seferi prek me fjalët për nënën e tij

Shqipëria është kualifikuar në Euro 2024 futbollisti i Shqipërisë, Taulant Seferi thotë se akoma nuk...

Ja sa vjeç mbush moderatorja

Einxhel feston ditëlindjen/ Dagz i dedikon fjalët e ëmbla

Moderatorja, Einxhel Shkira  feston sot 34 vjetorin e lindjes. Orët e para të mëngjesit ajo...

‘Në punime e sipër…’

Sara Hoxha ndan foto nga shtëpia e ‘BBV3’

Edicioni i tretë i ‘Big Brother Vip 3’ pritet të nisë brenda këtij viti dhe...

Detaji që "kapën" fansat

Nëna dhe motra e Luizit munguan në festën e bebit?

ajmin e madh të ardhjes në jetë të bebushes së tyre të parë, Luizi dhe...

Ja kush është tjetër në listë

Shakira “mund” kolegët e saj, shpallet VIP-i me IQ më të lartë!

Sipas Mensa International, shoqëria më e vjetër në botë e njerëzve me IQ të lartë,...

Sipas Kendall Jenner

Si ta ktheni një fustan të gjatë dimëror në një veshje joshëse

Nëse deri dje keni menduar se fustanet e leshta dhe të ngrohta dimërore janë zgjedhje...

E kuqja e festave dhe trendi i vjeshtës

10 modelet më ‘cool’ të fustaneve të sezonit

Janë zyrtarisht ngjyra më trendi e vjeshtës, po ashtu një zgjedhje e guximshme, por besoni...