MENU
klinika

Baba për herë të dytë

Landi Hysi zbulon me një foto të ëmbël, emrin e të birit

30.05.2024 - 13:18

Këngëtari dhe artisti i njohur shqiptar që është pjesë e grupit të njohur muzikor “West Side Family” mbrëmjen e djeshme ndau me ndjekësit momentin e lumtur kur fëmija i tij i dytë erdhi në jetë.

Pak pasi postoi një album fotosh me partneren e tij, Landi zbuloi pak nga portreti i ëmbël i bebushit që erdhi në jetë.  Artisti gjithashtu ka zbuluar edhe emrin e veçantë të të birit Eloi Hysa

“Part 4. Lavdi Zotit!”, shkruan Landi përbri fotografisë.

“Kam një vit që nuk flas me Flori Mumajesin"

Kriset miqësia e Fifit me këngëtarin, çfarë ndodhi?

Jori Delli mori pjesë në këngën e të dashurit

VIDEO/ Babai i modeles bën komentin epik për reperin

Çfarë i ndodhi aktores pas daljes nga “Big Brother Vip”?

“Nga burgu në burg”/ Egla Ceno habit me deklaratën