MENU
klinika

Ja kush është partnerja

Young Zerka do të bëhet baba për herë të parë

27.05.2024 - 11:50

Këngëtari Young Zerka nuk është bërë shpesh pjesë e lajmeve rozë, përveç atyre profesionale. Të mos ishte për Fifin, ndoshta nuk do ta kishim marrë vesh as këtë herë, por ja që lajmi i bukur u zbulua.

Young Zerka do të bëhet baba për herë të parë.

Young Zerka do të bëhet baba për herë të parë, ja

Kush është partnerja e tij?

Iliana Trebicka është partnerja e këngëtarit me të cilën u njohëm përmes fotografisë me barkun e rumbullakosur të Ilianës që e ka uruar gjithashtu mirëseardhjen në klubin e mamave.

Në postimet e saj, Iliana ka zbuluar edhe gjininë e bebit që është djalë. Iliana dhe Zerka janë në një lidhje prej kohësh e cila tashmë do të plotësohet edhe me një vogëlush.

Young Zerka do të bëhet baba për herë të parë, ja