MENU
klinika

Kush është vajza që e shoqëron këngëtarin në koncerte

Pas ndarjes nga Xhensila, Besi në një lidhje të re dashurie?

26.05.2024 - 13:35

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku, Ajka dhe Amen.


Mirëpo së fundmi në rrjet po qarkullojnë zëra se Besi ka rigjetur sërish dashurinë.

Bëhet fjalë për ish-konkurrenten e “Përputhen”, Çiljeta Kormuzi dhe fansat janë të bindur se dyshja kanë nisur një lidhje.

Kanë qenë disa foto të Besit dhe Çiljetës që shtuan akoma më shumë dyshimet e fansave, ku dyshja shfaqen në të njëjtat vende në Bruksel.

Gjithashtu ish-konkurrentja mori pjesë në koncertin e Besit në këtë shtet.

Fansat janë të bindur se dyshja janë në një lidhje së bashku, dhe të shumtë ishin komentuesit që i uruan dyshen.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“A e di sa zemrën ma ke vrarë”

Xhensila Myrtezaj konfirmon ndarjen nga Bes Kallaku?