MENU
klinika

Video

Egla kapet keq me Rozën: O zhapik, hiqu qafe!

18.04.2024 - 11:49

Teksa disa prej banorëve qëndronin në oborr duke komentuar rreth lojës së disa konkurrentëve të shtëpisë.

Ka qenë Roza dhe Egla të cilat kanë patur një ‘përplasje’ me njëra-tjetrën në dhomën e gjumit, ku Egla i është drejtuar Rozës t’i hiqej qafe me epitete të tilla si: akrep, zhapik…

“O akrep, shiko gjumin o gocë se do helmohesh fare, do na pëlcasësh ndonjë ditë këtu, do të pëlcasin tëmthat nga inati! Çlodhu o gocë, merr fuqitë. Na lër rehat dhe na u hiq nga qafa.”- shprehet Egla teksa Roza i është drejtuar nga ana tjetër: Ik!

“Ore plas ti, nuk iki unë. Nuk iki unë me dëshirën tate mi! Zhapik! Ngele duke u ngjitur, hiqu qafe…”- i është kthyer Egla.