MENU
klinika
Ishte ndërtuar në trotuar

IKMT shemb “Kalin e Trojës” pa leje në Elbasan

"Punimet po ecin me ritme të larta"

Rama poston foto nga rindërtimi i spitalit pediatrik të Elbasanit

Kryeministri Edi Rama e ka nisur javën me foto nga procesi i rindërtimit të spitalit...

Pas Lezhës, Durrësit e Dhërmiut

1 milionë lekë gjobë edhe për lokalin në Elbasan

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Elbasan vijojnë kontrollet për zbatimin e planit të masave për...

'Çmendet' moti në Elbasan!

Temperatura 41°​C, breshëri ‘zapton’ qytetin në mes të korrikut

Moti i keq ka përfshirë Elbasanin pasditen e sotme ku në mes të korrikut vendi...

9 të tjerë me urgjencë në spital

Gramsh/ Humb jetën një prej pasagjerëve të minibusit që ra në përrua

Detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti i rëndë i ndodhur në aksin rrugor...

Zemërim te familjarët: Kjo nuk është drejtësi

Aksidenti në Elbasan, shoferi dënohet me 4 vjet burg

Gjykata e Elbasanit ka dënuar me 4 vjet burg shkaktarin e aksidentit që u mori...

A po bashkëpunon policia e Elbasanit me krimin?

Skenari me tre oficerët që morën 100 milion lekë për vrasjet

Elbasani është një ndër qarqet me nivelin më të lartë të kriminalitetit sa i përket...

1100 efektivë kontrolle në të njëjtën orë

Policia e Shtetit operacion kombëtar

Një operacion kombëtar për veprimtarinë e kundërligjshme në fushën e lojërave të fatit, është zhvilluar...

Çon në gjyq Talo Çelën dhe 5 të pandehurit e tjerë

Atentatet që sollën 4 viktima, SPAK mbyll hetimet

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka mbyllur hetimet për dy atentatet...

Kush do jenë drejtorët e rinj (Emrat)

Ndryshime në strukturat e Policisë së Shtetit

Ashtu siç kishin paralajmëruar kryeministri Edi Rama dhe më pas ministri i Brendshëm Bledi Çuçi,...

Ankesat ndaj tij iu transferuan ILD

Kalon ventingun drejtuesi i Prokurorisë së Elbasanit

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, KPK shpalli të mërkurën vendimin për konfirmimin në detyrë të...

Ndërron jetë pasagjeri

Aksident me vdekje në Përrenjas, benzi përplas traktorin

Aksidentet rrugore po kthehen në një fenomen shqetësues. Sërisht është regjistruar një aksident me vdekje në...