MENU
klinika
Ja arsyeja përse u hakmor pas 5 vitesh

Zbulohet e kaluara e autorit të dyshuar dhe 44-vjeçarit

EMRAT

Ishin miq me njëri-tjetrin, kush është 45-vjeçari që u vra…

Janë identifikuar viktima dhe autori i vrasjes së ndodhur sot në fshatin Gjoçaj të Peqinit....

Tjetër vrasje në Shqipëri

Vritet pas një konflikti banal 45-vjeçari në Peqin

Nuk ka të ndalur krimi në Shqipëri, një tjetër vrasje trondit vendin mëngjesin e sotëm...

Tjetër krim në familje

Librazhd/ Burri vret me sëpatë gruan, më pas vetëvaret

Një tjetër krim makabër ka tronditur Shqipërinë mbrëmjen e sotme. Këtë radhë burri vrau gruan...

Letra e hapur e Ambasadorit italian në Shqipëri

Revoltohet ambasadori italian në Shqipëri: Mos e krahasoni…

Ambasadori italian në Shqipëri, Fabrizio Bucci, i ka kërkuar gazetës Dita nëpërmjet një letre të...

“I kam thënë ‘Jo’ të prerë”

Basha takime me demokratët në Elbasan: Luftojmë çdo ditë për…

Kryetari në detyrë i PD-së Lulzim Basha zhvilloi sot takime me demokratët në qarkun e...

Kultivonin kanabis në një zonë të pyllëzuar

Tre në pranga dhe dy në kërkim, në banesën e 83-vjeçarit u gjetën…

Tre persona kanë përfunduar në pranga ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim për kultivim kanabisi...

"Mjeti kreu manovra të rrezikshme"

Ra nga autobusi dhe ndërroi jetë në spital, policia sqaron ngjarjen

Policia e Elbasanit jep detaje për aksidentin e ndodhur mbrëmjen e kaluar, ku për t’i...

Pasagjerja bie nga mjet dhe ndërron jetë në spital

E rëndë në Elbasan, autobusi përfshihet në aksident

Në momentin që një autobus udhëtarësh, në të cilin ndodheshin 15 persona, është përfshirë në...

Pas videove në “Tik-Tok”

ILD kërkoi shkarkimin, KLGJ zhvillon të hënën seancën për kryegjyqtaren e Elbasanit

Këshilli i Lartë Gjyqësor do të zhvillojë ditën e hënë, 7 qershor, seancën për kryegjyqtaren...

Brenda 24 orëve të fundit u zbulua…

Forca të shumta policie dhe kontrolle në qarkun e Elbasanit

Policia Rrugore e Elbasanit ka shtuar prezencën në të gjitha akset rrugore interurbane, urbane dhe...

Ja kush caktohet relator i çështjes

KLGJ fut në rend dite kërkesën e ILD për Kapedanin

KLGJ ka futur me urgjencë në rend dite çështjen e gjyqtares së Elbasanit, Enkeleda Kapedani....