MENU
klinika
Çfarë deklaruan më parë?

Vrasja 37-vjeçares, policia: Nuk pranoi të bënte kallëzim

Shkak për konfliktin mes çiftit, dyshohet xhelozia

Zbardhet dinamika e krimit, 37-vjeçarja humbi jetën menjëherë!

Zbardhet dinamika e krimit të rëndë në familje që tronditi Elbasan në orët e para...

Krimi në familje që tronditi Elbasanin

Zbardhen emrat e autorit dhe viktimës, ja si ndodhi ngjarja

Ramis Mici, 37-vjeç është autori i cili në orët e para të mëngjesit ka vrarë me thikë...

Policia rrethon zonën për të kapur autorin

E rëndë në Elbasan, 37-vjeçari vret me thikë bashkëjetuesen

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan në orët e para të mëngjesit të...

Shpërndanin heroinë

Një 37-vjeçar në pranga dhe një në kërkim në Elbasan

Një person është vënë në pranga dhe një tjetër është shpallur në kërkim për shpërndarje...

“Donte një dyshe euro, por i thashë…”

Zbardhen përgjimet që çuan në arrestimin e gjyqtaresnë Elbasan

Zbardhen përgjimet që ‘fundosën’ gjyqtaren Zamira Vyshku, e cila akuzohet për korrupsion. Tashmë gjyqtarja Vushku...

çfarë thotë policia

Gjendet i pajetë në banesë 43-vjeçari në Elbasan

Një 43-vjeçar është gjetur i pajetë në banesë. Ngjarja ndodhi në lagjen ‘Beqir Dardha’ në...

I nxehti përvëlues në Shqipëri

Cilat do të jenë zonat me temperatura më ekstreme

Edhe kjo javë do të jetë në ndikimin e valëve të të nxehtit afrikan duke...

U akuzua për korrupsion

Deklarata e gjyqtares pasi mësoi vendimin e GJKKO

Nga 2 milionë lekë të vjetra që u tha që ishin ofruar në fillim për...

Flakët ende aktive në Berzanë, Terpan e Shetaj

Situata e zjarreve në 24 orët e fundit

Sipas të dhënave nga Qendra Kombëtare Operacionale e Emergjencave Civile gjatë 24 orëve të fundit...

"Korrupsion"

GJKKO: Arrest shtëpie gjyqtares

GJKKO ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në shtëpi” për gjyqtaren e Elbasanit Zamira Vyshka,...

Operacioni i SPAK

EMRI/ Arrestohet gjyqtarja në Elbasan

Gjyqtarja e Elbasanit, Zamira Vyshka, është arrestuar diten e sotme me urdhër të Prokurorisë së...