MENU
klinika
Pasagjerja bie nga mjet dhe ndërron jetë në spital

E rëndë në Elbasan, autobusi përfshihet në aksident

Pas videove në “Tik-Tok”

ILD kërkoi shkarkimin, KLGJ zhvillon të hënën seancën për kryegjyqtaren e Elbasanit

Këshilli i Lartë Gjyqësor do të zhvillojë ditën e hënë, 7 qershor, seancën për kryegjyqtaren...

Brenda 24 orëve të fundit u zbulua…

Forca të shumta policie dhe kontrolle në qarkun e Elbasanit

Policia Rrugore e Elbasanit ka shtuar prezencën në të gjitha akset rrugore interurbane, urbane dhe...

Ja kush caktohet relator i çështjes

KLGJ fut në rend dite kërkesën e ILD për Kapedanin

KLGJ ka futur me urgjencë në rend dite çështjen e gjyqtares së Elbasanit, Enkeleda Kapedani....

Gjyqtarja e Elbasanit bëhet hit në rrjet

Nga karriera tek polemikat për lirimin e mikut të Gaxhait

Korridori i Gjykatës së Elbasanit ngjason me pasarelat e modës, vetëm se në skenë është...

Nën hetim për videot në “Tik-Tok”

Reagon kryegjyqtarja e Elbasanit: S’publikoj asgjë në rrjete sociale…

Kryetarja në detyrë e Gjykatës së Elbasanit, Enkeleda Kapedani, reagon për “News24” dhe “BalkanWeb”, pas publikimit të videove...

Kërkuan përsëritje të zgjedhjeve

KAS rrëzon kërkesën e PD për Korçën dhe Elbasanin

KAS ka rrëzuar kërkesat e PD dhe LSI për shpallje të pavlefshmërisë dhe përsëritje të...

Bënte video në “TikTok” nga zyra

ILD kërkon hetim për Kryetaren e Gjykatës së Elbasanit

Inspektori i Lartë i Drejtësisë ka urdhëruar nisjen e hetimeve disiplinore për Kryetaren e Gjykatës...

“Do bëjmë ca muaj burg, por..."/ Përgjimet e Sokol Sanxhaktarit

Si planifikonin të fshihnin vrasjen e “Flor Qorrit”?

Prokuroria e Elbasanit ka mbyllur hetimet dhe ka dërguar në Gjykatë dosjen për vrasjen e...

Ja masa e sigurisë për 10 të akuzuarit e tjerë

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, burg për Arbër Paplekajn

Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë të...

SHÇBA del me sqarimin zyrtar

Ekzekutimi i Everest Cakës, a po hetohet policia e Elbasanit?

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA), ka dalë me reagim zyrtar në lidhje...