MENU
klinika
Specialist armësh në uzinën e Mjekësit

Zbulohet e kaluara e 71-vjeçarit të ekzekutuar nga RENEA

Shifra rekord nga Elbasani

17 raste pozitive me COVID-19 në 24 orët e fundit

Rekord shifrash në Elbasan me koronavirus. Ditën e sotme u raportuan 17 raste të reja,...

1.6 deri në 2 ballë

Pas tërmetit në Belsh, gjatë natës regjistrohen lëkundje të tjera

Lëkundjet tërmeti janë ndjerë edhe gjatë natës së djeshme në qarkun e Elbasanit me epiqendër...

Shpërthim e të shtëna, ndërhyn RENEA

Pas 5 orësh rezistencë, ekzekutohet 71-vjeçari në Elbasan

Pas 5 orësh negociata me 71-vjeçarin Lefter Zhidru në Elbasan që të dorëzohet pas terrorit...

2 të plagosur

Elbasan, qëllohet me armë zjarri ndaj policisë

E rëndë në Elbasan, qëllohet me armë zjarri ndaj policisë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen...

I bie infarkt teksa pinte kafen e mëngjesit

Humb jetën një person në Elbasan

Një person ka gjetur vdekjen në një lokal në qytetin e Elbasanit mëngjesin e sotëm....

Arrestohen 20 persona, ja për çfarë akuzohen!

Aksioni i FNSH dhe RENEA-s në gjithë Shqipërinë

Policia e Shtetit, FNSH dhe RENEA kanë vazhduar aksionin me qëllim parandalimin e veprave kriminale...

Balla flet i prerë nga Belshi

“Hapja e listave është tashmë një fakt”

Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka qenë i pranishën ditën e sotme...

Pamjet nga vendi i ngjarjes

Aksident i shumëfisht në Elbasan, përplasen 3 makina

Tri automjete janë përfshirë në një aksident në aksin rrugor Elbasan-Ish Metalurgjiku. Burime zyrtare konfirmuan...

I shpallur në kërkim ndërkombëtar për Rinasin

Ekzekutohet me armë zjarri në Elbasan vëllai i Talo Çelës

Bujar Çela, vëllai i Talo Çelës është ekzekutuar me armë zjarri në orët e para...

Nuk dihen shkaqet

Elbasan/ Zjarr në pjesën kodrinore të Krastës

Një zjarr ka rënë në pjesën kodrinore të Krastës në Elbasan. Raportohet se flakët kanë...

Shkaku, shpejtësia tej normave

Aksident në dalje të Tunelit të Elbasanit/ 2 vajza humbin jetën, 2 në gjendje të rëndë!

Një aksident tragjik është shënuar mbrëmjen e sotme në dalje të tunelit të Elbasanit, ku...