MENU
klinika
Gjatë konferencës së shtypit

Provokim gjatë fotove/ Plas sherri mes dy luftëtarëve të MMA!

"Ëndrra e tij e madhe është që..."

Vettel larg Ferrarit/ Drejtuesit e “kokëkuqes” zbulojnë të vërtetën!

Sebastian Vettel nuk do të largohet nga Ferrari pavarësisht rezultateve të dobta të këtij sezoni....

Gati të nisë betejën

Befason piloti i Mercedes: Dua të pilotoj një makinë Ferrari

Qëllimi kryesor i Valtteri Bottas është të rinovojë kontratën aktuale me Mercedes, e cila skadon...

Tronditet Moto GP

E papritur/ Yamaha heq dorë nga Valentino Rossi!

Yamaha nuk ka më besim te Valentino Rossi, duke i treguar derën. Ai që ka...

Premio rekord

US Open arrin shifrat e jashtëzakonshme për tenistët

Organizatorët e Grand slam-it të US Open (26 gusht-8 shtator) kanë bërë me dije sot...

"Iu futa boksit sepse..."

Florian Marku tregon historinë e dhimbshme!

‘Luftëtari’ Florian Marku prej 9 muajsh i është futur boksit profesionist, pasi la MMA-në. Shqiptari...

Wimbledon

Grand slami londinez ndryshon renditjen e tenistëve!

Pas përfundimit të grand slam-it të Wimbledon nuk ka patur ndryshime të mëdha në renditjen...

“Kam shumë kohë që e pres këtë sfidë"

Amir Khan konfirmon: Do të ndeshem me legjendën!

Boksieri britanik Amir Khan ka konfirmuar se ka arritur një marrëveshje për të dueluar me...

“Pit Stop” më i shpejtë

Red Bull vendos rekordin historik në Silverstone!

Gjatë garës së Çmimit të Madh të Britanisë së Madhe në Formula 1, skuadra e...

'Thyhet' Serena Williams!

Halep shkruan historinë në Wimbledon!

Tenistja rumune Simona Halep fitoi sot grand slam-in e Wimbledon për femra në tenis, pas...

Wimbledon

Halep ‘shkatërron’ Svitolinan dhe shkon në finale!

Simona Halep ka shkatërruar Elina Svitolina 6-1 6-3 dhe është kualifikuar për në finalen e...

UFC-239,

“S’mbaj mend asgjë se çfarë ndodhi”/ “KO” pas 5 sekondash!

Në eventin UFC-239, zhvilluar ditën e diel në Las Vegas, sportisti Jorge Masvidal regjistroi fitoren...