MENU
klinika
A do të triumfojë britaniku?

Joshua-Ruiz/ Ja kur luhet ‘sfida e hakmarrjes’!

Fury i 'hedh benzinë zjarrit'

“Nuk do të bëhem kurrë dështak si Joshua”

Promotori i dueleve të boksit Frank Warren, i ka kërkuar boksierit britanik Tyson Fury që...

Serbi prek çerekfinalen

Djokovic e kthen në stërvitje!

Në grand slamin e Roland Garros,  janë luajtur ndeshjet e radhës së raundit të katërt....

Moto GP

Spektakël në Muggello/ Petrucci ‘nderon’ Ducatin!

Fitore e madhe e Danilo Petruccit në garën e shtëpisë me pilotin italian të Ducatit...

Konferenca e fundit

Joshua kërcënon rivalin: Do vuash edhe për…

Kampioni i botës në peshat e rëndë, britaniku Anthony Joshua, do të mbrojë titullin kampion...

'Jetoi dy herë'

Legjenda e F1 përcillet në banesën e fundit!

Yjet e Formula 1 si dhe mijëra njerëz nga mbarë bota i kanë bërë nderimet...

Performanca e dobët

Piloti i Moto GP: Kam harruar si fitohet!

Garën e fundit e botërorit të Moto GP, e zhvilluar në pistën e “La Mansh”,...

Ferrari 'jashtë kontrollit'

Mercedez sundon në Monaco

Mercedez konfirmoi diktatin në Formula 1 duke fituar edhe garën e gjashtë sezonale. Lewis Hamilton...

Çmimi i madh në Monaco

Ferrari zhgënjen sërisht/ Hamilton niset i pari

Lewis Hamilton do të niset nga pole-position në Çmimin e Madh të Monacos. Anglezi i...

Dominojnë Hamilton dhe Bottas

Mercedez ‘fluturon’ në Montecarlo!

Lewis Hamilton me Mercedes regjistroi kohën më të shpejtë në Montecarlo, dy ditë para garës...

"Lufta nuk ka mbaruar"

McGregor kërkon hakmarrjen ndaj Khabib!

Conor McGregor insiston se lufta e tij me Khabib Nurmagomedov nuk ka mbaruar, por sipas...

Turneu i Romës

Nadal ‘turpëron’ rivalin historik në finale!

Rafael Nadal mbrojti me sukses trofeun në “Qytetin e Përjetshëm” duke thyer në finale numrin...