MENU
klinika
ATP Monte Carlo

‘Shokohet’ Djokoviç/ Medvedev mposht tenistin serb

Play Off

NBA/ Shkëlqen Durant, Warriors hakmerren ndaj Spurs

Golden State Warriors arritën të hakmerren menjëherë ndaj Los Angeles Clippers, duke dominuar 105-132 në...

Çmimi i Madh i Austinit

Marquez i pandalshëm, merr ‘pole-postion’-in e shtatë

Marc Marquez vazhdon të dominojë në MotoGP dhe këtë e tregoi edhe në pistën e...

Çmimi i madh në Kinë

Hamilton nuk fal, udhëheq Mercedezin në garën speciale

Lewis Hamilton fitoi Çmimin e Madh të Kinës, e cila ishte gara numër 1000 në...

Formula 1

Provat në Kinë/ ‘Fluturon’ Bottas, zhgënjen Hamilton

Çmimi i Madh i Kinës do të jetë ndalesa e tretë sezonale për Formulën 1,...

Peshëngritje

Tjetër medalje për Shqipërinë/ Shoraj i treti me bronz

Krenar Shoraj i ka siguruar një tjetër medalje Shqipërisë në Kampionatin Europian të Peshëngritjes. Në...

Kampioni rus

Khabib rrëfen telefonatën me Putinin

Luftëtari rus i arteve marciale mikse, Khabib Nurmagomedov, i është rikthyer sërish mbrëmjes së tetorit...

Peshëngritje

Evropiani, Calja merr 1 ari dhe 2 argjendi

Pas medaljes së arit në stilin e shkëputjes, peshëngritësi shqiptar Briken Calja ka marrë edhe...

Volejboll Femra

“Play off”, Partizani e Tirana e nisin mbarë

Ka startuar faza e play off-it në volejboll për femra. Siç dihet, Mirdita dhe Barleti...

Peshëngritje

Calja merr medaljen e arit në shkëputje

Rikonfirmohet kampion! Peshëngritësi Briken Calja ka fituar medaljen e artë në stilin e shkëputjes në...

Tenis

Djokovic: Sfidoj egon time kur thyej raketën

Kemi parë shpesh që tenistët të nervozohen, madje edhe të thyejnë raketat. I ndodh edhe...

Luftëtari irlandez

Conor McGregor kalon në WWE?

Çdo ditë flitet për Conor McGregor, i cili deklaroi tërheqjen nga sporti. Por sipas shumë...