MENU
klinika
Tërheqja e irlandezit

Presidenti i UFC tregon qëllimin e McGregor

Karate

Spanja pranon Kosovën në Evropian

Qeveria spanjolle u detyrua nga Komiteti Olimipik Ndërkombëtar ta lejojë Kosovën të marrë pjesë me...

Moto GP

Apeli vendos për fituesin e Katarit

Merr fund dilema e fituesit të garës së parë sezonale të Moto GP, zhvilluar në...

Kampioni rus

Reagon Khabib pas tërheqjes së McGregor

Ka reaguar luftëtari rus i arteve marciale mikse Khabib Nurmagomedov pasi legjenda e UFC-së, Conor...

Shokon të apasionuarit e UFC

Tërhiqet nga sporti Conor McGregor ?

Luftëtari irlandez, Conor McGregor përmes një postimi të shkurtër në rrjetet sociale, ka njoftuar tërheqjen në...

Volejboll

Kosova nuk lejon edhe dy klube serbe

Kosova edhe njëherë tjetër ka ndaluar hyrjen në territorin e vet klubet serbe. Bukovica nga...

Peshëngritje

Qerimajt i dorëzohet medalja e bronzit

Koleksionit të medaljeve të peshëngritësit tonë kampion Erkand Qerimaj i shtohet edhe ajo bronzit të...

Tenis

Dëmtohet Williams, eliminohet numri 1

Turneu i Miamit në tenisin e femrave po vijon me surpriza. Tenistja amerikane Serena Williams,...

Ndalet ndeshja

Ankth në Miami, tenisti humb ndjenjat

Një episod që ka mbajtur në ankth të gjithë të pranshmit në ndeshjen e raundit...

Moto GP

“Dueli me të, si ai i Messit me Ronaldon”

Një krahasim ndoshta i ekzagjëruar, që lë jashtë Valentino Rossin. Për motorin Honda, të ketë...

Skandali

Arrestime të shumta për trukimet në tenis

L’Equippe shkruan se tashmë janë zbuluar dhjetëra ndeshje tenisi të trukuara anembanë Europës dhe virusi...

Mick Schumacher

“Nder kur më krahasojnë me babanë tim”

Ai ka mbushur 19 vjec dhe pritet së shpejti të debutojë në Formula 1. Ka...