MENU
klinika
"Stars BJJ"

Njësoj si Khabib, braziliani sulmon tifozët

Dekorimet

Meta nderon yjet e Vllaznisë për 100-vjetor

Me rastin e 100-vjetorit të klubit Vllaznia, Presidenti i Republikës, Ilir Meta, nderua sot yjet...

Gjigantët me muskuj

Pas kosovarit, “Hulk”-un e sfidon “Goliath”

Për momentin është një sfidë në rrjetet sociale, me shpresën se të gjithë të apasionuarit...

Formula 1

McLaren merr flakë në bokse, 3 në spital

Gjatë kohës që makina McLaren MCL34 po dilte në pistën spanjolle të Montmelo, ka ndodhur...

Xhudo

Majlinda Kelmendi, e artë edhe në Gjermani

Ajo vazhdon të shkëlqejë, turne pas turneu. Majlinda Kelmendi ka fituar medaljen e artë edhe...

Opinion

Edhe për sa kohë do të mbahet sporti peng?

Nga Ervin KOÇI* Gjithnjë shohim me zili përballjet sportive ndërkombëtare dhe me zë apo pa...

Dueli i gjigantëve

Kosovari pranon sfidën me “Hulkun” e Iranit

Sajad Gharibi, i njohur ndryshe si Hulku i Iranit, ditën e djeshme bëri një ftesë...

Gjiganti

Askush nuk ndeshet me Hulkun e Iranit

Askujt nuk i mban të ndeshet me të. Në fakt, ai është i frikshëm thjesht...

UFC

Khabib fton idhullin e tij për duel

Khabib Nurmagomedov është rikthyer, natyrisht jo për një duel, pasi është i pezulluar, por me...

Automobilizëm

Talenti shqiptar bën hapin e madh

Talenti shqiptar me origjinë nga Shkupi, Lirim Zendeli, ka hedhur një tjetër hap të rëndësishëm...

Tenis

Numri 1 në botë eliminohet që në start

Tenistja japoneze Naomi Osaka, numri 1 në botë për femra, është eliminuar që në ndeshjen...

Sportistët më të mirë

Çmimet “Oscar” të sportit, ka surpriza

Janë shpërndarë mbrëmë çmimet “Laureus”, njohur ndryshe si çmimi “Oscar” i sportit, event i zhvilluar...