MENU
klinika
Formula 1

10 pilotët me fitimet më të mëdha

Tenis

Djokovic: Ajo sakrifikoi karrierën për mua

Numri një i botës në tenis, Novak Djokovic, ka rrëfyer periudhën e vështirë në nisjen...

Paralajmërimi

Bastet/Rama: Burg për ata që organizojnë online

Bastet sportive janë ndalur që nga 1 janari i këtij viti, mirëpo ky aktivitet ka...

White: E rikthej irlandezin

Khabib: McGregor, si një grua xheloze

Ka nisur një debat në rrjetet sociale mes dy luftëtarëve të arteve marciale mikse, Khabib...

Formula 1

Erdhi dita, Mick debuton me Ferarrin

Schumacher dhe Ferrari një binom fitues dhe emocionues në Formula 1, që u ndal në...

Garuesit etiopianë

A janë këta dy atletë 18-vjeçarë?

Ulja e moshës në vendet afrikane, për të marrë pjesë gara apo luajtur në ekipe...

Djali i legjendës

Mick Schumacher debuton në Formula 2

E ardhmja flet për të, por debutimi nuk ishte i mirë. Mick Schumacher, djali i...

Moto GP

Rossi e Marquez i japin dorën njëri-tjetrit

Ka ardhur paqja mes tyre. Pas akuzave dhe debateve të kohëve të fundit, Valentino Rossi...

Khabib, replikë me McGregor

“Paratë vijnë e shkojnë, por nderi…”

Duket se ka filluar një duel në rrjetet mes dy luftëtarëve të arteve marciale, pikërisht...

Tenis

Federer rrëmben trofeun 101 në karrierë

Ashtu siç pritej, tenisti zviceran Roger Federer triumfoi në Mastersin e Miami-t, duke mundur thjesht...

Moto GP

Marquez fiton me lehtësi, i dyti Rossi

Marc Marquez ka triumfuar në garën e dytë sezonale të zhvilluar në Argjentinë, duke konfirmuar...

Formula 1

“Tradhtohet” Leclerc, triumfon Hamilton

Kur pritej triumfi i Ferrarit, me dy makinat e veta, ka ndodhur krejt e kundërta....