MENU
klinika
Formula 1

Erdhi dita, Mick debuton me Ferarrin

Garuesit etiopianë

A janë këta dy atletë 18-vjeçarë?

Ulja e moshës në vendet afrikane, për të marrë pjesë gara apo luajtur në ekipe...

Djali i legjendës

Mick Schumacher debuton në Formula 2

E ardhmja flet për të, por debutimi nuk ishte i mirë. Mick Schumacher, djali i...

Moto GP

Rossi e Marquez i japin dorën njëri-tjetrit

Ka ardhur paqja mes tyre. Pas akuzave dhe debateve të kohëve të fundit, Valentino Rossi...

Khabib, replikë me McGregor

“Paratë vijnë e shkojnë, por nderi…”

Duket se ka filluar një duel në rrjetet mes dy luftëtarëve të arteve marciale, pikërisht...

Tenis

Federer rrëmben trofeun 101 në karrierë

Ashtu siç pritej, tenisti zviceran Roger Federer triumfoi në Mastersin e Miami-t, duke mundur thjesht...

Moto GP

Marquez fiton me lehtësi, i dyti Rossi

Marc Marquez ka triumfuar në garën e dytë sezonale të zhvilluar në Argjentinë, duke konfirmuar...

Formula 1

“Tradhtohet” Leclerc, triumfon Hamilton

Kur pritej triumfi i Ferrarit, me dy makinat e veta, ka ndodhur krejt e kundërta....

McGregor-Aldo

“Mos kujtoni se ma hidhni, janë 12 sekonda”

Është tërhequr para pak ditësh, por mbetet përsëri protagonist. Conor McGregor, përmes një postimi në...

Formula 1

I gjithë starti për Ferrarin në Bahrein

Provat e lira të zhvilluara dje kanë konfirmuar se Ferrari jo më kot zuri dy...

Boks

Oferta që mund të rikthejë Klitschkon

Është folur disa herë për një rikthim të ish-kampionit të botës në boks, Wladimir Klitschko,...

Formula 1

“Dopietë” e Ferrarit në provat e Bahreinit

Ka ardhur menjëherë autokritika e Ferrarit. Pas performancës jo të mirë në Australi, kokëkuqja është...