MENU
klinika
Formula 1

Talenti i Ferrarit i sfidon të gjithë

Akuza për abuzim seksual

Gjesti që mund t’i kushtojë shumë çiklistit

Kur je profesionist, në publik ca gjëra të ndëshkojnë, qoftë edhe kur bëhen për shaka....

Zyrtare nga NAC

Vendimet, pezullohen Khabib dhe McGregor

Më në fund janë dhënë vendimet disiplinoret për luftëtarët e arteve marciale mikse të UFC-së...

Moto GP

Rossi tregon garën më të bukur të karrierës

Në karrierën e gjatë prej 23 vitesh ai ka zhvilluar shumë gara, por njëra i...

Volejboll

10 rikuperimet më të bukura në volejboll

Kemi parë gjuajtje fantastike, bllok njësh, dysh dhe tresh, shpesh të përmbledhura në një video,...

Tenis

Triumfon Djokovic, rekord në Australian Open

Novak Djokovic fiton Australian Open për herë të shtatë (thyen rekordin e Federer me 6),...

Luftëtari i UFC

McGregor tifoz i United, mesazh për Solskjaer

Conor McGregor, luftëtari i arteve marciale mikse në UFC, ka zbuluar se është tifoz i...

Tenis

Japonezja Osaka triumfon në Australian Open

Australian Open ka mbretëreshën e re. Japonezja Naomi Osaka ka triumfuar në finalen e turneut...

Video

Simbolet kosovare në Tel Aviv/ Kelmendi triumfon në finale

Majlinda Kelmendi, xhudistja nga Kosova, ka arritur të marrë medaljen e artë duke mposhtur izraeliten...

Tenis meshkuj

Finale mes gjigantësh në Australian Open

Është përcaktuar edhe finalisti i dytë i turneut madhor në tenis Australian Open. Pas Rafael...

Peshëngritje

Dënim ekzemplar, merr fund Romela Begaj

Nuk ka pasur aspak mëshirë për peshëngritësen shqiptare Romela Begaj. Federata Botërore e Peshëngritjes e...

Australian Open

Nadal “tallet” me grekun dhe shkon në finale

Australian Open do të ketë në finalen e meshkujve një prej tenistëve më të mirë...