MENU
klinika

Volejboll

10 rikuperimet më të bukura në volejboll

27.01.2019 - 13:50

Kemi parë gjuajtje fantastike, bllok njësh, dysh dhe tresh, shpesh të përmbledhura në një video, por “Konica.al” ju sjell 10 rikuperimet ose pritjet më të mira në volejbollin ndërkombëtar, ku shpesh kanë përfunduar edhe në pikë.

Janë momente të shkëputura nga ndeshje të ndryshme ekipore, por edhe të kombëtareve, madje edhe nga Lojërat Olimpike.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Përmbledhja në një video

Shikoni 20 golat më të çuditshëm