MENU
klinika

Përballje 'titanësh'

WWE rikthen legjendat në ring!

08.06.2019 - 15:45

WWE ka menduar një politikë të re për të rikthyer audiencën në kulmin e saj pas rënies së konsiderueshme kohët e fundit.

Edhe pse personazhet nuk bëjnë mundje reale, po aktrim në mënyrë të jashtëzakonshme duke dhuruar lëvizje spektakolare dhe të çmendura, fansat i ndjekin me shumë interes.

Për këtë, drejtuesit e WWE kanë menduar të krijojnë Super ShowDown.

Në aksion do të rikthehen yjet e këtij sporti The Undertaker dhe Goldberg që do të duelojnë me njëri-tjetrin për herë të parë në histori.

Nga ana tjetër, Roman Reigns do të rikthejë në ring Shane McMahon.

Nuk do të mungojë dhe beteja epike e 50 sportistëve që do të dulojnë për të larguar njëri-tjetrin nga ringu.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN