MENU
klinika
“Ke gjithë ato lekë po dhëmbët si lepur”

Arbana Osmani nuk ia përton përgjigjen ndjekësit

Paska qenë talent i fshehur!

Ermali së shpejti pjesë e kinematografisë

Ermal Fejzullahu paska qenë një talent edhe në aktrim dhe s’e paskemi ditur? Pas vitesh...

E prisnit me padurim dhe ja ku e keni!

Më në fund Mozzik publikon këngën e re!

Më në fund është publikuar kënga e re e Mozzik dhe Kidës, të cilët prej...

Getoari ka ditëlindjen, dedikimi i Marinës

“Doja të të uroja më të mirat, por ti tashmë më ke mua”

Sot është një ditë e veçantë për këngëtarin Getoar Selimi, ndërsa feston ditëlindjen. Dhe Marina...

Bëri për vete gjithë shqiptarët me rolin e ‘Sadnës’

Aktorja flet për jetën e saj private: Kam qenë e pafat!

Aktorja indiane Sara Khan prej vitesh ka qenë shumë e komentuar në media për jetën...

Përgjigjet Anxhela Peristeri

Pyetja njëmiliondollarëshe që nuk i përgjigjem kurrë…

Sa herë është e ftuar në studio televizive apo në intervista të ndryshme, Anxhela Peristeri...

Merret vendimi zyrtar

Ja ç’do të ndodhë me Festivalin e Këngës

Përmes një deklarate zyrtare të publikuar në faqen e Radio Televizionit Shqiptar, u njoftua se kanë nisur...

Kush është producenti i ri i “Threedots”?

Flori Mumajesi zëvendëson Kledi Bahitin!

Pak kohë më parë, nëper media shkruhej se Kledi Bahiti ishte larguar nga grupi i...

"Na incizojnë fshehtas tek dera"

Genc Prelvukaj ironizon kolegët: I realizojnë tmerrësisht dobët

Genc Prelvukaj shkroi në Instagram se disa njerëz – në këtë rast kolegë dhe njerëz...

Kuptimet

Për bebet që lindin në verë, lista me emra të shkurtër unikë

Zgjedhja e emrit të fëmijës i fut gjithmonë në mendime prindërit. Për fëmijët që lindin...

"Të montosh disa gjëra nuk do të thotë film''

Gent Hazizi për Ermal Mamaqin: ‘Nuk mund ta quaj kineast’

Së fundmi aktori Gent Hazizi ishte i ftuar në emisionin e mëngjesit “Ditë e re”. I...

"Mos m’i zini më në gojë këto gjëra!"

U bë nënë për herë të parë, moderatorja i befason të gjithë

Katër javë më parë moderatorja Klea Huta u bë nënë për herë të parë e...