MENU
klinika

"Kam blerë shtëpi të re në..."

Pas ndarjes nga Ledri, Sara Hoxha zbulon se ku do të jetojë

02.04.2024 - 09:26

Sara Hoxha dhe Ledri Vula prej kohësh përfliten se janë ndarë, teksa reperi ka konfirmuar edhe zërat lidhur me këtë.

Mirëpo pas ndarjes, Sara shihej të udhëtone në Gjermani e Kosovë, teksa sot me anë të një story ka zbuluar se ku do të jetojë tani.

Ajo tregon se ka blerë shtëpi të re në Tiranë, duke zbuluar kështu se mund të jetojë aty.