MENU
klinika
“Kemi dasmë?”

Semi “bën lëmsh” fansat e Donaldit dhe Borës

Publikoi mesazhet me Neymar

Kriset marrëdhënia e Feros me Arbenitën?

Neymar ka krijuar një trend viral të TikTok të cilit së fundmi i është bashkuar...

“Dua Lipës iu dha pasaporta për marketing”

Einxhel kërkesë publike lidhur me Dagz: Është nga Kosova

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa mori nënshtetësinë shqiptare, me rastin e 110 vjetorit...

Qytetarët sfiduan temperaturat e ulëta për koncertin

Elektrizoi sheshin ‘Skënderbej’/ Dua Lipa uron shqiptarët, mbyll turneun në Tiranë!

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ka uruar të gjithë shqiptarët për 110-vjetorin e...

Zyrtarisht shqiptare

Nënshtetësia e Dua Lipës, jehonë në mediat e huaja

Në festën e Pavarësisë një shqiptare e famshme u bë edhe me dokumente e tillë:...

Dikur lidhja e tyre bëri shumë bujë...

E pabesueshme! Ribashkohen Tuna dhe Cozman

“Njerëzit ndahen, bashkohen, ndahen, bashkohen prapë…, jeta vazhdon”, kështu shprehej Tuna disa vite më parë gjatë...

Është më shumë se sa mendoni...

Big Mama tregon hapur shifrën marramendëse që merr në dasma

Këngëtarja Big Mama ka zbuluar së fundmi shifrën që fiton kur është e ftuar për...

Prej kohësh qarkullojnë thashetheme...

Fifi dhe Adisi në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku?

Kur do të bëhet nënë për herë të parë, Filloreta Raçi? Kësaj pyetje i është...

Sqaron dyshimet në "Zemërluana"

Sherr me Aurela Gaçen? Poni tregon si qëndron e vërteta

Disa kohë më parë, në mediat rozë është përfolur se dy këngëtaret nga Vlora, Aurela...

Çfarë vendimi ka marrë për bashkëpunimin?

Kim Kardashian thyen heshtjen për skandalin e Balenciaga-s

Kim Kardashian është duke “rivlerësuar” marrëdhënien e saj me Balenciaga-n pasi marka ka qenë në...

‘Dhuratë’ ditëlindjeje!

Nga sot imazhi i Rita Orës në pullat e postës

Fotoja e këngëtares me famë botërore Rita Ora, do të jetë tashmë në pullat postare...

Lista për vitin 2022

E gjeni dot kush është personi më i kërkuar në Google?

“Hollywood CelebTattler” ka publikuar një listë me personat më kërkuar për vitin 2020 dhe gjejeni...