MENU
klinika
Çfarë ‘tregoi’ arma e gjetur në depozitë

Si u zbulua vrasja e efektivit Xhulio Prela!

“Kërkoi falje nënave të veshura me të zeza!”

Gruaja nga Tropoja ka një apel për Berishën

Gjatë takimit me Lulzim Bashën, një prej anëtareve të Lidhjes së Gruas Demokrate i bëri...

Kryebashkiakia Cara i jep dhe dekoratë

Presidenti Erdogan vlerësohet me titullin “Qytetar Nderi i Kurbinit”

Presidenti Recep Tayip Erdogan është vlerësuar me titullin “Qytetar Nderi i Kurbinit”. Ishte kryebashkiakia e...

"Faleminderit nga të gjithë laçianët..."

Erdogan dhe Rama dorëzojnë çelësat e banesave

Presidenti i Turqisë Recep Tayip Erdogan dhe kryeministri Edi Rama u kanë dorëzuar çelësat e...

"Presidenti Erdogan nuk na la vetëm kur kishim nevojë”

Kryebashkiakja e Kurbinit: Gjithë zona po ringrihet më e fortë

Kryebashkiakja e Kurbinit Majlinda Cara ka falënderuar Presidentin e Turqisë Recep Tayyip Erdogan, i cili...

Vizita e Erdogan

Postoblloqe të shumta në hyrje-daljet kryesore të Lezhës

Ashtu siç ishte thënë pritja e presidentit të Turqisë po bëhet nën masa të rrepta...

Për kalimin e paligjshëm të emigrantëve

Emri/ I shpallur në kërkim, arrestohet 30 vjeçari në Mat

Një 30 vjeçar i shpallur në kërkim është arrestuar në Mat. Policia bën me dije...

'Beteja’ në terren

Basha dhe Berisha “kokë më kokë” në Fier e Shkodër

Plot angazhime do të jetë kjo e diel për kryetarin e PD-së, Lulzim Basha dhe...

Në pranga dy vëllezër dhe kushëriri

Sekuestrohen 17 kg kanabis në Mirditë

Policia e Lezhës ka sekuestruar 17 kg kanabis dhe ka arrestuar 3 persona, 2 vëllezër...

Nuk dihen shkaqet

Aksident te Rruga e Kombit, një e vdekur dhe dy të plagosur

Një aksident raportohet të ketë ndodhur në Rrugën e Kombit, mëngjesin e sotëm. Viktimë ka...

U shënuan gjatë natës

Lëkundjet e tërmetit, raportohet për dëme në disa pallate në Pukë

Disa pallate janë dëmtuar si pasojë e lëkundjeve të tërmetit që u ndje në vend....

Shpërndante lëndë narkotike

Arrestohet në Kukës 34-vjeçari i shpallur në kërkim

Policia në Kukës ka ndaluar një 34-vjeçar të shpallur në kërkim. Njoftohet se në vijim...