MENU
klinika
Ushqim për ata që jetojnë vetëm

Puka nis me masat/ Bashkia në shtëpitë e të moshuarve

Erdhi nga Italia dhe lëvizte i lirë në fshat

Theu rregullin e karantinimit, gjobitet 29 vjeçari në Dibër

Strukturat e Policisë vijojnë kontrollet në banesat e personave të kthyer nga vendet e prekura...

Njoftimi i kryebashkiakes

Koronavirusi/ Pezullohet pelegrinazhi në Kishën e Laçit

Kryebashkiakja e Laçit Majlinda Cara ka njoftuar se do të pezullohet pelegrinazhi në Kishën e...

Ja ku e kishte fshehur!

Vrau nipin, policia gjen autorin dhe armën e krimit

Policia njoftoi sot se ka gjetur një tjetër armë zjarri të autorit të krimit, I...

Ndëshkime në Vlorë

Berati dhe Lezha me rrugë të boshatisura

Në ditën e tretë të karantinës, qyteti Beratit dhe Lezhës vijojnë të jenë në qetësi....

Vetëkarantinimi

Kukësi, Lushnja, Fieri në qetësi totale

Rrugët në qytetin e Fierit, Lushnjes dhe Kukësit janë të zbrazëta. Një qetësi absolute dominon...

Shkaqet mister

Xhaxhai vret me armë zjarri nipin 35-vjeçar

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e kësaj të shtune në fshatin Halil në...

Piknik në Shirokë

Të gjithë të izoluar, shkodranët veprojnë ndryshe

Ndërkohë që të gjithë autoritetet bëjnë apel për të qëndruar në shtëpi, për të parandaluar...

Kkalimi vetëm nga Hani i Hotit

Shqipëria mbyll 2 pika kufitare me Malin e Zi

Shqiperia mbyll dy pika kufitare edhe me Malin e Zi pas situatës së krijaur nga...

Mbrojtja nga Koronavirusi

‘Bindet’ Lezha, në qytet vetëm makinat e policisë

Edhe Lezha i është bindur urdhrit të qeverisë për ndalim qarkullimi. Rruga kryesore ka marrë...

Meshat online...

Pezullohet deri më 3 prill pelegrinazhi në Kishën e Laçit

Me një dekret të lëshuar ditën e sotme nga Dioqeza Katolike dhe që hyn në...

Ndalohen takimet e të burgosurve

Koronavirusi ‘shtrëngon’ rregullat dhe në Burgun e Sigurisë së Lartë

Në kuadër të masave drastike të marra në të gjithë vendin e institucionet publike kundër...