MENU
klinika
Tre akuzat që rëndojnë mbi të

Arrestohet biznesmeni në Lezhë, kryetar i Dhomës së Tregtisë

"Gati karantinën për çdo rast"

Koronavirus/ Shtohen masat në Morinë

Urdhri i Ministrisë së Shëndetësisë për dyfishimin e personelit mjekësor dhe kontrolleve në pikat kufitare...

Marshim për pagat

Ballshit i bashkohen minatorët e Bulqizës

Vijon të rëndohet orë pas ore gjendja e punonjësve të uzinës së naftës në grevë...

Disa të shoqëruar

FNSH e Shqiponja në aksion kundër lojërave të fatit

Ka shkuar në mbi 100 numri i të shoqëruarve nga policia pas aksionit që ndërmori...

Abuzimet me pronat në Shëngjin

Prokuroria kërkon 3 vite burg për Fran Frrokaj

Prokuroria e Lezhës, ka lexuar mëngjesin e sotëm konkluzionet përfundimtare ndaj personave të marrë të...

Arrestuar për vjedhje më 2019-ën

Vetëvaret në burgun ‘313’ i dënuari nga Kukësi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në burgun ‘313’. Një 43-vjeçar i ka dhënë fund...

Një lagje mbetet në izolim

Bulqizë, rrëshqitje dheu, “kodra e keqe” kërcënon fshatin

Dy shtëpi rrezikohen të shemben, ndërsa një lagje po mbetet në izolim në Baz të...

"Bashkia tha ikni merrni lekët, banka thotë nuk ka"

Banorët bllokojnë punimet në rrugën Shkodër-Velipojë

Banorët kanë bllokuar sërish trasenë e rrugës duke mos lejuar vijimin e punimeve për aksin...

Kushte të paqëndrueshme atmosferike

Nis sërish dëbora, zbardhet Kukësi

Sot moti me vranësira të dendura dhe reshje shiu do të vijojë në pjesën më...

Afati

Akreditohet Universiteti “Luigj Gurakuqi” në Shkodër

Universiteti “Luigj Gurakuqi” është një prej institucioneve të larta arsimore që ka arritur të marrë...

Policë të armatosur, seancë e mbyllur

Gjykata lë në burg Bajrat, lirohet infermierja dhe mjeku

Gjykata e Shkallës së Parë në Shkodër pas dërgimit të çështjes së grupit Bajri në...

Vetëm 48 orë kohë

OFL i kërkon Ervis Martinajt të justifikojë pasurinë

Operacioni Forca e Ligjit është ndalur tek 3 ‘të fortë’, ku iu ka dërguar formularët...