MENU
klinika
6 të arrestuar dhe 8 në kërkim

Zbulohen parcela me kanabis në Shkodër

I arrestuar për drogë para vrasjes së efektivit

Prokuroria: Aldi Rama u keqtrajtua në Komisariat!

Pas më shumë se 1 viti hetime, Prokuroria e Lezhës ka arritur të provojë se...

Kundër hartës së re gjyqësore

Avokatët paralajmërojnë grevë edhe këtë javë!

Një sërë dhomash avokatie në vend kanë paralajmëruar sërish vijimin e grevës edhe për këtë...

Rritet ‘praktika’ e tritolit gjatë 2022

Janë zbardhur vetëm 3 ngjarje nga 23 shpërthime

Ndërkohë që janë me dhjetra banesa, automjete apo biznese që hidhen në erë me tritol...

“Mos e marrshin mësysh kryetarin”

Rama batuta me dibranët: Në zgjedhje s’dolëm mirë, poR…

Nga Peshkopia, ku po vijon turin e takimeve për përzgjedhjen e drejtuesve të rinj vendorë...

Ja sa vite burg do të vuajë

Tritol te “Rana e Hedhun”, jepet vendimi për autorin

Gjykata e Lezhës ka dënuar me 4 vite burg Erald Pajtanin, i cili në bashkëpunim...

Vrasja në Shkodër

74-vjeçari jepte para me fajde, ja pista ku po heton policia

Disa detaje të reja kanë dalë nga vrasja e shtetasit Lulash Qepuri, ngjarje e ndodhur...

Një person i maskuar qëlloi 70-vjeçarin

Emri/ Identifikohet i plagosuri në Shkodër!

Panorama.al mëson detaje të reja nga të shtënat me armë mbrëmjen e sotme në fshatin...

Plagoset një person!

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e Shkodrës. Si...

Ngjarja në afërsi të një resorti

Policia jep detaje për plagosjen në Shkodër, FNSH rrethon zonën

Policia e Shkodrës jep informacione për ngjarjen e ndodhur në Velipojë, ku mbeti i plagosur...

“Halabakë, ju tërheq zvarrë”

Tre punonjës kallëzojnë drejtorin e policisë së Lezhës për dhunë

Dy ditë pas denoncimit publik në media, 3 punonjësit e kompanisë së internetit në Lezhë...

Pelegrinazhi në Kishën e Shna Ndout

Rama: Të dëgjohen dëshirat dhe lutjet për të gjithë pelegrinët

Dita e sotme përkon me përfundimin e pelegrinazhit 13 javor në Kishën e Shna Ndout...