MENU
klinika
Do strehohen 221 familje

Rindërtimi/ Ministrja Margariti prezanton ‘lagjen e re’ në Fushë- Krujë

Prokuroria e Shkodrës i përgjigjet thirrjes

COVID-19/ 35 prokurorë dhe OPGJ dhurojnë një pjesë të pagës

Prokuroria e Shkodrës ka vendosur që një pjesë të pagës së tyre ta dhurojë për...

Covid-19 në Shqipëri

Katër qytete kanë dalë nga lista e të prekurve

Janë katër qytete të Shqipërisë, të cilat janë prekur nga COVID-19, por të gjitha rastet...

Krimi për motive pronësie

Zbardhet ngjarja, arrestohet autori i vrasjes së dyfishtë

Arrestohet autori i vrasjes së dyfishtë në Lezhë, ngjarje e ndodhur pasditen e së martës...

Emrat/ Djali i viktimës zbuloi trupat

Gjenden të vdekur dy persona, ja çfarë dyshon policia

Dy persona janë gjetur të vdekur si pasojë e të shtënave me armë në afërsi...

Një 60 vjecare nga Shkodra

Mbërrin një ambulancë tjetër në Infektiv

Një tjetër urgjencë me COVID-19 ka mbërritur në Spitalin Infektiv. Bëhet fjalë për një grua...

Pas 4 javësh në terapi intensive

70-vjeçari nga Kruja fiton betejën ndaj koronavirusit

Pas 4 javësh në terapi intensive, një 70-vjeçar nga Kruja është shëruar nga COVID-19 dhe...

Mbyllja e tregjeve i ka lënë pa të ardhura

Tregtarët e Shkodrës dhe Vlorës në protestë

Mëngjesin e sotëm tregtarët e Zdrales në qytetin e Shkodrës kanë zhvilluar një protestë para...

27 raste të reja vetëm në 2 ditë

COVID-19/ Kruja kthehet në një vatër të “nxehtë”

Kruja vazhdon të jetë një vatër e nxehtë e infektimit me Covid-19, duke shënuar 92...

"Nëse na mbyllni, rinegocioni kontratat"

Masat për COVID-19, fasoneritë e Krujës 4 kërkesa qeverisë

Pas një mbledhje të bërë, pronarët e bizneseve fasone në qytetin e Krujës, që janë...

Polici infekton 5 kolegë

Rritet numri i efektivëve të prekur në Kukës

Rritet numri i policëve të infektuar në qytetin e Kukësit! Kanë rezultuar pozitiv 5 efektivë...

Do të testohen efektivët e komisariatit

Me koronavirus një polic në Kukës

Një punonjës policie i patrullës në qytetin e Kukësit rezultoi pozitiv me Covid-19. Burimet thonë...