MENU
klinika
Rrethanat e aksidentit

E rëndë në Fushë-Krujë, makina përplas për vdekje 23-vjeçarin

"Dyshohet se është…"

Gjendet i vrarë me armë zjarri 74-vjeçari në Mat

Një 74-vjeçar i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvrarë me armë gjahu. Ngjarja e...

Tërmeti i 26-Nëntorit

7 pallate të pabanueshme në Laç, IKMT nis shembjen

Tërmeti i 26-Nëntorit shkatërroi shumë banesa edhe në qytetin e Laçit. 7 pallate u shpallën...

Rrezikojnë fëmijët

Dibër/ Mbetjet spitalore hidhen përgjatë rrugës nacionale

Vazhdon të mungojë shërbimi i duhur për grumbullimin dhe tërheqjen e mbeturinave në Dibër. Përgjatë...

Deri në ndërtimin e spitalit të ri

Urgjenca e re e Kurbinit në qendër bamirësie

Një qëndër bamirësie në Laç është pikërisht vendi ku është vendosur Shërbimi i Urgjencës, ku...

Kontrollet

Shkodra zbardhet me aksion policor, 5 në pranga

Policia e Shkodrës ka zhvilluar një aksion në orët e mbrëmjes deri në mëngjes. Janë...

"Të dalim apo të rrimë..."

‘Luajnë me jetën’, qënrojnë në pallate të pabanueshme

Në pallatet e shpallura të pabanueshme në lagjen “Gurra” në qytetin e Lezhës vijojnë ende...

Vështirësohet qarkullimi

Zbardhet Thethi

Dëbora ka zbardhur edhe parkun kombëtar të Thethit! Si pasojë e reshjeve të rëna gjatë...

Emri

Aksident me vdekje në Shkodër

Një aksident me vdekje ka ndodhur paraditen e sotme në aksin rrugor Shkodër-Kryebushat. Nga të...

Në çdo kryqëzim të qytetit

Shkodra do të monitorohet nga 35 kamera sigurie

Qyteti i Shkodrës, shpesh herë i goditur nga ngjarje të rënda kriminale do të jetë...

"Rilind" qyteti

Ndriçohet Lezha! Fëmija ‘i veçantë’ ndez dritat e festave

Janë ndezur dritat e festave në Lezhë! Dhe, si për të ndezur dritën e shpresës,...

Buxheti do mbulojë shpronësimin

Vendimi për sistemimin e blloqeve të banimit

Këshilli i Ministrave miratoi vendimin për shpronësimin, për interes publik, të pronarit të pasurisë të...