MENU
klinika

Lajmet e Fundit

19:38 Aktualitet
"Garantojmë siguri në objektet që po rikonstruktojmë"

Ekspertët izraelitë përmbyllin inspektimet në Shqipëri

Pas një pune vërtetë voluminoze, prej dy javësh ekipi i ekspertëve izraelitë do të largohet sot nga vendi pasi më parë ka bërë ekspertizën në zonat më të goditura nga...

19:17 Aktualitet
VIDEO/ “Në shtëpinë e engjëllit”

Rama viziton djaloshin hero: Do ikim bashkë ditën e parë të shkollës

Kryeministri Edi Rama ka vizituar shtëpinë e Aurelit, djaloshit që ka mundur të shpëtojë nga tërmeti, duke u hedhur nga kati i tretë. Rama shkruan se sot kanë vizituar shtëpinë...

19:06 Kosove
Mban premtimin, projekti drejt realizimit

Pacolli publikon planin e banesave që do të ndërtojë në Thumanë

Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, biznesmeni Behgjet Pacolli, ka publikuar në profilin e tij zyrtar në Facebook planin për ndërtimin e ndërtesave dhe apartamenteve moderne në zonën e...

18:46 Lifestyle
"Puthje romantike? Jo, surreale!"

Marsela dhe Vitmari rrëfejnë çastin që i bashkoi me njëri-tjetrin

Tani ata të dy mund t’i shikoni kudo bashkë, jo vetëm në muzikën live në Tiranë, po edhe nëpër gara muzikore, siç ishte rasti i Këngës Magjike. Pavarësisht rezultatit, njëri...

18:32 Kujdesi ndaj vetes
Trajtimi sipas dermatologëve

Pse ju shfaqen puçrra vetëm në ball e midis vetullave?

Trupi i njeriut është i mbuluar nga miliona gjendra yndyre dhe folikula qimesh. Kur këto të fundit inflamohen, shfaqen puçra, lëkura përflaket e irritohet. Një nga zona ku më së...