MENU
klinika
Rikthimi në Itali

Antonio Conte ka në tavolinë një kontratë nga Milani…

Rekord në Bundesliga

Pesë herë kontratë me të njëjtin klub, tani e thërrasin “gjyshi”

Rikthimet janë normale në klubet e futbollit, madje ka pasur raste edhe 3 apo katër...

Zyrtarizimi i sulmuesit

E merr në formë huazimi, Partizani prezanton talentin shkodran

Ashtu siç pritej prej ditësh, Partizani ka zyrtarizuar sot afrimin më të ri për repartin...

Blerja e dështuar

Jo vetëm Bonucci, një tjetër yll i Milanit drejt largimit

Nuk është vetëm Leonardo Bonucci që mund të largohet nga Milani. Portugezi Andre Silva ka...

Goditjet e klubit vlonjat

Mesfushori i Partizanit prezantohet te Flamurtari, pritet edhe Cale

Flamurtari vijon përforcimet në këtë merkato vere, duke rritur cilësinë e vet dhe duke dobësuar...

Sulmuesi i Chelsea

Alvaro Morata i thotë “po” Milanit, por çmimi i tij…

Sulmuesi i Chelsea, Alvaro Morata, u ka thënë zyrtarëve të Milanit se do të donte...

Mesfushori i Liverpool

Xherdan Shaqiri firmos mbi flamurin shqiptar

Mesfushori shqiptar i Liverpool, Xherdan Shaqiri, vijon të mbetet në qendër të vëmendjes. Tifozët shqiptarë...

Kandidati për drejtor teknik

Shpuza tërhiqet për Vllazninë: Voltana Ademi, si Lenka Çuko

Vllaznia është në pritje të caktimit të trajnerit dhe drejtorit teknik. Pas emërimit të administratorit...

Trajneri shqiptar

Vendosin financat, Hasi ikën në Arabi: Kombëtarja, një ëndërr

Trajneri Besnik Hasi do të drejtojë në Arabinë Sauditë, duke zgjedhur të largohet nga Europa....

Kategoria Superiore

Fiton gjyqin me Vllazninë dhe prezantohet te Tirana

Tirana ka zyrtarizuar marrëveshjen me futbollistin nga Maqedonia, Sedat Berisha, duke nënshkruar një kontratë 1-vjeçare,...

Premier League

5 muaj mes spitalit dhe Cityt, Silva rrëfen betejën me djalin e sëmurë

Në vitin 2020, kur përfundon kontrata, David Silva bën plot 10 vjet në Manchester, aty...

Flet mbrojtësi shqiptar

Elseid Hysaj: Cristiano Ronaldo nuk do t’i shënojë Napolit

Elseid Hysaj ka dhënë një intervistë për mediet italiane në momentin që Napoli po stërvitej...