MENU
klinika
Merkato s'ka mbaruar ende...

Ja 11 transferimet e mundshme me kosto 0

Detaje...

Zyrtare: Sulmuesi i Liverpool kalon në Serie A!

Fiorentina vijon me transferime të rëndësishme, teksa në këto orë të fundit të merkatos, kanë...

Spektakël dhe gola

‘Luftohet’ për paqe/ Derbi i Londrës mbyllet ne barazim

Çfarë spektakli në Emirates Stadium. Derbi i Londrës Veriore mes Arsenalit dhe Tottenhamit një nga...

Thuajse e kryer

Objektivi i Interit mbërrin sonte tek Milani?

Ante Rebic përgatitet të bëhet futbollisti më i ri i Milanit, sipas “Sky Sport”. Lëvizje...

Festë tek Barcelona

Milionat bindin PSG/ Neymar rikthehet në shtëpi

Në ditët e fundit të lejuara nga merkato e futbollit europian, goditja më e madhe...

Ikje dritash dhe gol 'fantazmë'

Sfidë ‘dramatike’/ Tirana-Teuta mbyllet pa fitues!

Tirana-Teuta, ndeshje e vlefshme për javën e dytë të Kategorisë Superiore, është mbyllur në barazim...

Tronditet Liverpool

Befason Klopp: Do qëndroj 1 vit pushim!

Trajneri Jurgen Klopp është një nga ata që e merr shumë seriozisht punën e tij...

Arrihet akordi

Zyrtare: Andi Lila rikthehet në Shqipëri

Andi Lila është zyrtarisht lojtari më i ri i Tiranës, duke e sqaruar përfundimisht të...

Ja kë lojtar kërkon

PSG ultimatum Real Madridit për Neymar

PSG ka vënë në dijeni Real Madridin se për të mbyllur operacionin “Neymar” duhet të...

Sanchez mbetet në Manchester

Dëmtimi i Martial, shtang Interin!

Planet e drejtuesve të Manchester United për të shitur tek Interi Alexis Sanchezin morën një...

“Peshkon” mbrojtësin kampion bote

Roma nuk heq dorë nga Premier

Mbrojtësi gjerman Shkodran Mustafi është pranë rikthimit në Serinë A. 27-vjeçari, që luan në Premier...

Gola, dhe përmbysje nga të dy krahët

Partizani fiton Superkupën e Shqipërisë

Partizani është fituesi i Superkupës së Shqipërisë. Skuadra kryeqytetase ka bërë të vetin për herë...