MENU
klinika
Rrëfehet trajneri i The Reds

Klopp: S’mund të festoja pas triumfit në Champions!

Një e-mail trondit Barcelonën

80 mln euro te tjera për Griezmann

Beteja ligjore mes Atletico Madrid dhe Barcelonës për transferimin e Antuan Griezmann, jo vetëm që...

International Champions Cup

Super Handanovic/ Inter mposht Tottenhamin!

Tottenham-Inter nisi me një ritëm të lartë dhe Lucas shënon golin e avantazhit në aksionin...

I kërkon Antonio Conte

Inter në sulm për dyshen e Barcelonës!

Sipas asaj që është raportuar nga e përditshmja katalanase Sport këtë mëngjes, Interi është vënë...

Partizani do fitoren

Dy rikthime ‘big’/ Lerda u shtrin dorën të “përjashtuarve”

Partizani do të zbresi në fushën e “Sheriff Stadium” të Tiraspolit, ku do të ndeshet...

Shtyn kontratën?

PSG, zbulohet plani i Leonardo-s për Neymar

Neymar është pa dyshim një nga protagonistët e kësaj merkato të verës. Sulmuesi brazilian kërkon...

Nisin negociatat

United ‘josh’ yllin e Barcelonës me 50 mln euro

Sipas shtypit anglez, Manchester United ka nisur negociatat me Barcelona-n për Samuel Umtiti, për të...

Merkato

Vllaznia nuk ndalet, firmos edhe me një mbrojtës!

Vllaznia është duke punuar seriozisht për të formuar grupin e duhur që trajneri Mirsad Jonuz...

Tifozi racist

Klubi i Premier League merr vendimin ekstrem

Nëse ka diçka që nuk tolerohet te Chelsea, ai është racizmi. Konfirmimi për këtë vjen...

Sezoni i vështirë

Sarri i ‘vë syrin’ shkodranit, Hysaj në udhëkryq!

E ardhmja e Elseid Hysajt është kthyer në telenovelë. Shqiptari është “transferuar” tek Atletico Madrid-i,...

Okazaki hap kapitull të ri

Kampioni i Premier League transferohet në Spanjë

Malaga ka finalizuar transferimin e sulmuesit japonez Shinji Okazaki, ai ishte lojtar i lirë pasi...

Arrihet marrëveshja

Everton “rrëmben” talentin e Juventusit

Pritet vetëm zyrtarizimi, por transferimi i Moise Kean te Everton është i mbyllur. Klubi anglez...