MENU

Nisin negociatat

United ‘josh’ yllin e Barcelonës me 50 mln euro

31.07.2019 - 16:17

Sipas shtypit anglez, Manchester United ka nisur negociatat me Barcelona-n për Samuel Umtiti, për të cilin janë të gatshëm të paguajnë 50 milionë euro.

Dëmtimi i Eric Bailly, i cili pritet të kthehet në dispozicion të norvegjezit pas vitit të ri, dhe vështirësia për të arritur te Maguire, ka bërë që United të vihet në lëvizje për të siguruar shërbimet e francezit të Barçës.

Sipas “Le10sport”, Manchester United do të duhet të mposhtë konkurrencën e City-t për kampionin e botës, i cili ka luajtur vetëm 14 ndeshje sezonin e kaluar me katalanasit për shkak të disa problemeve fizike.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN“Peshkon” mbrojtësin kampion bote

Roma nuk heq dorë nga Premier

Gola, dhe përmbysje nga të dy krahët

Partizani fiton Superkupën e Shqipërisë

Firmos një golashënues

Flamurtari blindon portën

Fati i argjentinasit Correa

Atletico i vendos afat Milanit

Sanchez vishet zikaltër javën e ardhshme

Marotta bind United me … 15 milionë euro