MENU
klinika
Mbyllet marrëveshja

Zbulimi i “Kupës së Amerikës” transferohet në Londër!

Nuk bashkohet me grupin

Bayerni ‘me gisht në gojë’, Leroy Sane ndryshon mendje

Bayern Munchen po ecën me hapa breshke për të arritur te Leroy Sane. Sulmuesi i...

Zyrtarizimi çështje orësh

Shifrat e çmendura të De Ligt te Juve

Tifozët e Juventusit nuk duhet të presin gjatë për të festuar atë që konsiderohet si...

Parizienët lëvizin në merkato

Leonardo merr tek PSG ‘sherrxhiun’ e Chelsea!

Paris Saint Germain po kërkon të përmirësojë mesfushën dhe drejtori sportiv, Leonardo po mbyll të...

Reagon me akuza të forta

Skënderbeu në kundërsulm ndaj CAS!

Klubi i Skënderbeut ka reaguar në lidhje me vendimin e CAS-it për të mbajtur në...

Cili do të ishte i duhuri?

Juventus me shumë ‘fytyra’/ 3 formacionet e Sarrit!

Me futboll të bukur, Sarri ndërtoi pasurinë e tij në stolin e Empolit. Në mënyrë...

Champions League

Partizani i ‘hekurt’ ndaj Qarabag!

Partizani debutoi në eliminatoret e Ligës së Kampionëve, duke ndarë një barazim pa gola në...

Ndryshon objektivi i katalanasve

Dështoi me De Ligt/ Barça zgjedh ‘murin’ e Man. United

Victor Lindelof ka rënë në radarët e Barcelonës. Pasi dështoi me blerjen e Matthijs de...

Kthesa e papritur

City e priste në Angli/ Sandro ‘ndryshon’ ekip!

Teksa pritej zyrtarizimi te Manchester City, Alex Sandro ka vendosur për të ardhmen. Sipas “Calciomercato.com”,...

Reagimi

Çështja “Neymar”, babai përgënjeshtron PSG

Tashmë duket se ka shpërthyer zyrtarisht çështja “Neymar”, pasi sot sulmuesi brazilian nuk u paraqit...

Polemikat

UEFA i mohon pjesëmarrjen Argjentinës

Polemikat mes Argjentinës dhe Conmebol vazhdojnë ende pas përballjes Brazil-Argjentinë dhe të shumtë ishin ata...

Ish-juventini jep zgjidhjen

“Ronaldo dhe Icardi mund të luajnë së bashku”

Luca Toni ka një zgjidhje për Juventus nëse kërkon të vendosë Cristiano Ronaldo-n së bashku...