MENU
klinika
Blerja e talentit të Premier!

United ‘dështon’ në merkato/ Nuk mjaftojnë as 65 mln euro!

'Cristiano Ronaldo' i ardhshëm

Atletico shtang Europën/ Siguron talentin portugez!

E kërkonin të gjitha të mëdhatë e Europës që nga Juventusit, Manchester City, Reali i...

Uellsjani ndryshon destinacion

Kthesa e papritur/ Bale drejt Gjermanisë!

E ardhmja e Gareth Bale mbetet një çështje për t’u zgjidhur te Reali i Madridit....

Tifozët revoltohen me klubin

I ofendoi vite më parë/ Juventinët kundër Sarrit!

Juventusi e ka zyrtarizuar më në fund pasuesin e Massimiliano Allegrit dhe ai është Maurizio...

Francezi zbulon të ardhmen

Pogba e thotë troç: Është momenti që…

Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, deklaroi këtë të dielën se është i hapur për...

Kolumbia 'shtang' Argjentinën

Kombëtarja mbetet një ‘makth’ për Messin!

Kombëtarja vijon të mbetet makth për Lionel Messin. “ Ylli” i Barcelonës, që ka ndoshta...

Dy lojtarë të shumëkërkuar!

Shkëmbim i bujshëm Juventus-Roma!

Higuain dhe Manolas kanë disa të përbashkëta që po bëjnë të lëvizin ingranazhet e klubeve...

Renditja e FIFA

Kosova ‘fluturon’ në tabelë/ Shqipëria humb 4 pozicione!

Fitorja 2-0 me Moldavinë në “Elbasan Arena” nuk i ka mjaftuar Shqipërisë për të përmirësuar...

Ja sa kërkon Lazio

Londinezët ‘dashurohen’ me Strakoshën!

Kjo verë do të jetë e nxehtë edhe për Thoma Strakoshën, edhe pse portieri shqiptar...

E shkarkuan dy herë

Mourinho rikthehet në Premier League!

Maurizio Sarri po bën gati valixhet për tu rikthyer në Itali, këtë herë për të...

Francezi s'ka më dyshime!

Griezmann: E kam vendosur ku do luaj!

Sulmuesi francez Antoine Griezmann ka bërë me dije se e ka marrë vendimin për të...

Ndeshja me Islandën

Reja-s ‘nuk i trembet syri’: S’dua Shqipëri frikacake!

Trajneri i kombëtares shqiptare Edy Reja doli para gazetarëve për të folur në konferencën e...