MENU
klinika
Sakrifikon talentin spanjoll

Real Madrid propozon shkëmbimin e çmendur!

Flet sulmuesi kuqezi

Grezda: Ja ndryshimi mes Panuccit dhe Rejas

Eros Grezda është një nga të paktët titullarë të Kombëtares kuqezi, që është vënë në...

Barça përgatit superofertën!

“El Classico” në merkato për Mbappe!

Barcelona është futur në garë për yllin e Paris Saint Germain, Kylian Mbappe. Kampionët e...

Oferta e papritur

I dha lamtumirën Romës, De Rossi drejt Anglisë!

Daniele De Rossi pak më parë i dha lamtumirën Romës, një largim i cili shkaktoi...

25-vjeçari 'me valixhe në duar'

Hysaj drejt Premier League!

Emri i Elseid Hysajt është një nga më të përfolurit në Serie A, me mbrojtësin...

Ndërhyn avokati

Maradonën nuk e lënë telashet/ Arrestohet në aeroport!

Ikona e futbollit argjentinas, Diego Armando Maradona është gjithmonë në qendër të vëmendjes ndërkohë që...

"Kemi patur kontakte intensive"

Dybala zgjedh Anglinë/ Negociata sekrete prej një muaji

Largimi i Allegrit nga Juventusi nuk ka ndryshuar asgjë në lidhje me të ardhmen e...

"Los Colchoneros" nuk humbin kohë

Atletico gjen pasardhësin e Griezmann!

Atletico Madrid pritet që të bëjë një revolucion të vogël në skuadër gjatë merkatos së...

Për një shifër marramendëse

Rashica shpërblen veten/ Blen makinën super luksoze

Ai është një ndër talentet më të mire, që kanë shpërthyer këtë sezon në Bundesliga,...

Kandidat për stolin

Mourinho i përgjigjet Juventusit!

Që pas largimit të Massimiliano Allegrit, me stolin e Juventusit janë lidhur një sërë emrash,...

Detajet e transferimit

Hazard zyrtarisht tek Borussia Dortmund!

Borussia Dortmund e ka nisur vrrullshëm këtë merkato verore dhe duket se po punon fort...

Revolucion në Manchester

Ringritja e United/ 7 transferimet që kërkon Solskjaer!

Ole Gunnar-Solskjaer po përgatit një revolucion në skuadrën e Manchester United, pas sezonit aspak pozitiv....