MENU
klinika
Kandidat për stolin

Mourinho i përgjigjet Juventusit!

Detajet e transferimit

Hazard zyrtarisht tek Borussia Dortmund!

Borussia Dortmund e ka nisur vrrullshëm këtë merkato verore dhe duket se po punon fort...

Revolucion në Manchester

Ringritja e United/ 7 transferimet që kërkon Solskjaer!

Ole Gunnar-Solskjaer po përgatit një revolucion në skuadrën e Manchester United, pas sezonit aspak pozitiv....

Prezantohet mbrojtësi gjerman

Dortmund zyrtarizon blerjen e parë!

Borussia Dortmund ka zyrtarizuar blerjen e parë të merkatos verore, vetëm pak ditë pas përfundimit...

Gati ta ndjekë edhe trajneri

Juventus godet në merkato/Akord me mesfushorin serb!

Juventusi është duke u përgatitur për një revolucion në verë ku do të ketë lëvizje...

Rikthime dhe risi në Kombëtare

‘Shqipëria e re’ e Reja-s/ Trajneri publikon listën

Edy Reja duket se është familjarizuar shpejt me Kombëtaren Shqiptare dhe ka njohur më mirë...

Surpriza në listë

Tifozët zgjedhin 8 më të ‘urryerit’/ Reali gati t’u ‘vërë fshesën’!

Real Madrid mbylli një nga sezonet më të dështuar në historinë e futbolit dhe tani...

Zikaltërit hidhen në sulm

Inter sakrifikon Perisic për bomberin e Premier League!

Pak pasi UEFA i la ‘dorë të lirë’ në merkato, Interi ka fiksuar disa prej...

Reagon klubi

Mbappe frikëson PSG-në/ Lëshon sinjale lamtumire!

Një deklaratë e Kylian Mbappe në ceremoninë e ndarjes së çmimeve në përfundimin e sezonit...

Bardhezinjtë në pritje

Lippi zbulon tërthorazi trajnerin e ri të Juves!

Trajneri që shpalli Italinë Kampione Bote, Marcelo Lippi zhvilloi një takim me Massimiliano Allegrin, teksa...

Triumfi në kampionat

Tifozët e Galatasaray ‘djegin’ Prizrenin!

Galatasaray u shpall kampion i Turqisë, pas fitores ndaj Istanbul Basaksehir duke u rikthyer në...

Champions vendoset në fund!

Napoli shkatërron Interin/ Juve ‘ndihmon’ Atalantën!

Napoli ka shkatërruar Interin në San Paolo me rezultatin e thellë 4-1. Ekipi i Ancelottit...