MENU
klinika
Eksod në Torino

Jo vetëm Dybala/ Nga Juventus largohen edhe disa titullarë

Bën 'pazar' në Premier League

PSG ‘heq qafe’ Neymar dhe Cavanin

Që merkato e ardhshme e verës do të jetë më aktive se kurrë, tani nuk...

Rrëmben vendin e parë

Çmenduria e atletit amerikan/ ‘Fluturon’ për medaljen e artë

Infinite Tucker është futur në historinë e Atletikës, pas ‘fluturimit’ të tij për të fituar medaljen...

Triumfojnë zikaltërit

Interi ‘zgjohet’ ndaj Chievos dhe rimerr vendin e tretë

Interi është rikthyer tek fitorja pas tre barazimeve radhazi. Zikaltërit mposhtën 2-0 Chievon e rrëzuar...

Kampionët e Shqipërisë

Rikthimi në CHL/ Kundërshtarët e mundshëm të Partizanit

Triumfi në Kategorinë Superiore pas 26 vitesh pritje shijoi dyfish Partizanit pasi “Demat” u rikthyen...

Flet Ceferin

Ndryshimet në Champions, UEFA merr vendimin e rëndësishëm

Presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin ka folur  për të ardhmen e kompeticionit më të rëndësishëm...

Transferimi tek Real Madrid

Hazard thyen heshtjen: E kam marrë vendimin tim!

Eden Hazard duket se është gjithnjë e më pranë Realit të Madridit. Futbollisti belg i...

I 'shkel syrin' Juventusit

Wanda ‘i hedh benzinë zjarrit’: Icardi do përshtatej me Ronaldon!

Mauro Icardi është një ndër çështjet më të përfolura në shtëpinë e Interit.  Bashëshortja e...

Talentet nga Amsterdami

Ajax ‘harron’ Championsin/ Shpallet kampion në Holandë

Ajaxi i Amsterdamit është shpallur kampion i Holandës ende pa përfunduar sezoni. Harkëtarët kanë mposhtur...

Serie A

Roma fitore me ‘aromë Champions’/ Thyen Juventusin

Roma ka marrë një fitore me peshë ndaj Juventusit që ka rikthyer shpresat për Champions...

La Liga

Barcelona fiton pastër, Reali për të ardhur keq!

Barcelona u rikthye në fushë pas humbjes shokuese ndaj Liverpoolit në Champions League. Pasditen e...

"Demat" shpërthejnë shampanjën

Derbi është i kuq/ Partizani kampion i Shqipërisë!

Partizani është shpallur zyrtarisht kampion i Shqipërisë. Demat e kuq triumfuan 2-1 në derbin e...