MENU
klinika
Presidenti i FIFA kërcënon Kuqezinjtë

Infrantino ‘tremb’ Milanin: Do ta lidh me zinxhirë!

‘Ti je Barça, ndërsa unë..."

Messi zbulon ‘tradhtinë’ e djalit: Ai bën tifo për…

Lionel Messi ka rrëfyer se si djali i tij Mateo bën tifo për Real Madrid...

Revolucioni “Los Blancos”

Hazard një hap larg Realit!

Eden Hazard është gjithnjë e më pranë kalimit te Reali i Madridit. Disa përfaqësues të...

Kompeticionet Europiane

Licencimi i klubeve, vetëm 5 ekipe plotësojnë kriteret

Vetëm 5 skuadra të Kategorisë Superiore kanë plotësuar kriteret e licencimit për pjesëmarrjen në kompeticionet...

Kuqezinjtë mbërrijnë në Frankfurt

Tifozët i ‘presin rrugën’ Kombëtares!

Kombëtarja Shqiptare ka fluturuar paraditen e kësaj të diele drejt Gjermanisë, pikërisht në Frankfurt, ku...

Zbulon arsyet e vendimit

Largimi i bujshëm nga Partizani/ Skënder Gega thyen heshtjen!

Largimi i Skënder Gegës nga Partizani bëri shumë bujë, ndajtrajneri që shpalli Demat kampion, zbuloi...

Futbolli në zi

Ish-futbollisti i Real Madrid vdes tragjikisht!

Bota e futbollit është në zi pas ndarjes së parakohëshme nga jeta të Jose Antonio...

"Ja pse e zgjodha Interin"

Conte zyrtarisht zikaltër/ Inter prezantim hollivudian!

Antonio Conte është zyrtarisht trajner i Interit. Zyrtarizimi ishte thjesht çështje kohe pasi në itali...

Deklarata e klubit

Zyrtare: Inter shkarkon Spalletin!

Interi ka vendosur zyrtarisht të shkëpusë bashkëpunimin me trajnerin Luciano Spalleti pas dy sezonesh. Javët...

Kuqezinjtë nuk humbin kohë

Milan zgjedh trajnerin e ri!

Nuk ka vonuar shumë dhe Milani duket se ka gjetur zëvendësuesin e Genaro Gattusos. Siç...

"Nuk mund të jetë kurrë çështje parash"

Gattuso merr përgjegjësitë/ ‘Divorcohet’ me Milanin

Leonardo nuk do të jetë i vetmi që do të divorcohet me Milani këtë të...

Tensioniohet marrëdhënia

Ramos drejt Kinës/ Reagon Perez!

E ardhmja e Sergio Ramos duket gjithmonë e më larg Realit të Madridit. Pas plot...