MENU
klinika
“Djajtë e Kuq” me dorë të hekurt

Man. United shpall listën/ ‘burgoset’ Pogba dhe Lukaku!

Vendimet

Komiteti Ekzekutiv i FSHF kërcënon klubet e Superligës për financat

Komiteti Ekzekutiv në Federatën Shqiptare të Futbollit ka hedhur poshtë kërkesën e klubeve të Superligës...

Legjenda merr drejtimin e londinezëve

Zyrtare: Frank Lampard trajner i Chelsea!

Frank Lampard është emëruar zyrtarisht trajneri ri i Chelseat. Legjenda e bluve të Londrës ka...

Argjentinasi shpërthen në polemika

Messi dështon sërish/ Brazili në finale!

Brazili është ekipi i parë finalist i Kupës së Amerikës Latine, pas fitores 2-0 ndaj...

Real Madrid nuk ndalet as me largime

Zidane vijon ‘fshesën’/ Largohet një tjetër lojtar!

Ata janë mbretërit e merkatos në hyrje duke realizuar blerje ‘big’ si Hazard, Jovic, Mendy...

Kuqezinjtë godasin në merkato

Mbrojtësi i Real Madrid mbërrin në Milano!

Mbrojtësi i Real Madrid, Theo Hernandez ka mbërritur në Milano për vizitat mjekësore me kuqezinjtë....

Dyshimet?

Guardiola: Neymar është i jashtëzakonshëm, por varet si do kthehet

Pep Guardiola është kthyer të flasë për Barcelona-n në një intervistë të dhënë për të...

Zhgënjen tifozët e Romës!

Mungon zyrtarizimi/ De Rossi zgjedh destinacionin e ri!

Pasi Roma i dha duart, u mendua se Daniele de Rossi në Itali nuk do...

Premtimi

Sarri: Juventusi im do të argëtohet në fushën e lojës

Mauricio Sarri ka dhënë intervistën e tij të parë si bardhezi dhe këtë e ka...

"Interi është shtëpia e tij"

Babai i yllit të Juventusit ‘tërbon’ tifozët!

Moise Kean, ylli i ri i Juventus-it, ëndërron të veshë fanellën e Inter-it. Ka qenë...

Formacionet

Zinedine Zidane me 4 skema të reja për Real Madrid!

Real Madridi i këtij sezoni do të jetë krejtësisht tjetër nga ai i sezonit të...

Vjen zyrtarizimi i radhës

Milani mbushet me interistë!

Maurizio Ganz do të jetë trajneri i skuadrës së Milanit, nga 1 korriku i vitit...