MENU
klinika
Lista

Mourinho dhe Gattuso favoritë për ‘Premier League’

Këtë javë vizitat mjekësore

Manchester United realizon ‘goditjen’ e dytë!

Mbrojtësi 21-vjeçar anglez Aaron Wan-Bissaka pritet të jetë blerja e dytë e Manchester United në...

Kartoni 600 mijë euro

Kush ishte lojtari më i shtrenjtë i Superiores?

Me fitimin e titullit kampion, shumë nga elementët e spikatur te skuadra e Partizanit kanë...

Postimi i koduar

Inter në prag të surprizave të mëdha! Paralajmëron ndryshimin

Inter po punon në merkato për të ndërtuar skuadrën e sezonit të ardhshëm, me në...

Zyrtare

Benitez ikën nga Newcastle, refuzon edhe Kinën!

Rafa Benitez nuk ka rinovuar kontratën e tij me Newcastle dhe nga 30 qershori ai...

Debutim zhgënjyes për Lerda!

Trajneri i ri e nis keq/ Partizani humb thellë!

Humbje e thellë e Partizanit në miqësoren e parë të zhvilluar në Slloveni, ku të...

"Qetësohuni, do te vij..."

Neymar mezi pret rikthimin te Barça!

Neymar ka dhënë një tjetër mesazh të qartë se dëshiron të largohet nga Paris Saint-Germain...

Katalanasit triumfojnë në merkato

Barcelona ‘fik’ PSG/ Zyrtarizon ish-lojtarin e Juventus!

Barcelona është afër arritjes së marrëveshjes me Norberto Murara, i njohur ndryshe me emrin Neto....

Francezi 'ndez' merkaton

Sarri e telefonon/ Pogba i tregon të ardhmen!

Real Madrid nis të ndjejë kërcënimin e fuqishëm të Juventus, teksa sinjalet që çojnë Paul...

“Në jetë gjithçka mbaron"

Dani Alves largohet nga PSG!

Menjëherë pas kualifikimit të Brazilit në çerekfinalet e Kupës së Amerikës, mbrojtësi Dani Alves bëri...

Ja ç'kërkon Barça nga Neymar!

Rikthim, por 3 kushte të prera!

“Dua të kthehem në shtëpi, atje nga nuk duhet të isha larguar”, këto fjalë të...

A ja vlen kjo lëvizje?

Reali do Eriksën/ Tottenham kërkon një yll në këmbim!

Real Madrid interesohet për Christian Eriksen të Tottenham, madje ditë më parë u raportuar se...