MENU
klinika
Ç'do ndodhë me Skënderbeun?

Takaj: Fajin e ka Dervishi, na bëri kurban!

Nisin negociatat?

Gjici i ‘vë syrin’ Ilir Dajës

Ilir Daja është pa ekip që pas largimit nga Flamurtari dhe emri i tij është...

Përfundon aventura tek Napoli

Zhbllokohet çështja “Hysaj”/ Zyrtarizimi afër!

Nuk ka më dyshime, Elseid Hysaj do të jetë futbollisti i ri i Romës shkruan...

Vjen pergjigjia e Man. United

Conte ‘ngre zërin’/ Inter ofertë për Lukakun

Inter dhe Manchester United janë takuar në Singapor, aty ku për pak minuta do të...

Merkato

Liverpool blindon egjiptianin , ofertë “faranoike” për Salah

Triumfi në Champions League ka vënë në gjumë të thellë Liverpool. Të kuqtë e Klopp...

"Stoli i artë"

Reali mund të arkëtojë 300 mln euro nga rezervat!

Reali i Madridit ka shpenzuar 315 milionë euro këtë verë për përforcime, por kjo është...

Firmos mbrojtësi i talentuar

Atletico nuk ndalet në merkato

Pas Kieran Trippier, Atletico e Madridit ka bërë një tjetër goditje në repartin e prapavijës,...

Dështon transferimi

I larguari i Juventusit nuk kalon vizitat mjekësore!

Probleme fizike janë ndeshur në ekzaminimet mjekësore të Mattia Perin, i cili ishte shumë pranë...

Konsiderohet si pasuesi i yllit portugez

Dështimet në merkato/ Milan në sulm për “Ronaldon e ri”

Milan ka hedhur sytë nga Franca, ku me skuadrën e Lille luan sulmuesi 20-vjeçar portugez,...

Mbyllet marrëveshja

Zbulimi i “Kupës së Amerikës” transferohet në Londër!

Nuk ka më dilema dhe alternativa për të ardhmen e sulmuesit brazilian, Everton. 23-vjeçari do...

Nuk bashkohet me grupin

Bayerni ‘me gisht në gojë’, Leroy Sane ndryshon mendje

Bayern Munchen po ecën me hapa breshke për të arritur te Leroy Sane. Sulmuesi i...

Zyrtarizimi çështje orësh

Shifrat e çmendura të De Ligt te Juve

Tifozët e Juventusit nuk duhet të presin gjatë për të festuar atë që konsiderohet si...