MENU
klinika

Merkato s'ka mbaruar ende...

Ja 11 transferimet e mundshme me kosto 0

03.09.2019 - 16:17

Merkato është mbyllur, por jo për të gjithë, sepse tani mund të hapur një kapitull i rri për të gjithë ato skuadra që kanë akoma vrima për të mbyllur në organikën e tyre.

Kjo është merkato e lojtarëve që kanë mbetur pa kontratë dhe që mund të merren me kosto zero.

Guarin-konica.al

Kjo është top 11 e lojtarëve që kanë mbetur pa ekip: Sorrentino; Abate, Paletta, Strinic; Marchisio, Bertolacci, Rodwell; Guarin; Ben Arfa, Okazaki, Biabiany

Një numër i konsiderueshëm skuadrash nuk kanë arritur të kompletojnë të gjitha repartet gjatë merkatos verore dhe kjo mund të jetë një mundësi e mirë për të plotësuar organikën me kosto 0.